Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #moderacja @Moderacja
Jak się mają przekleństwa/bluzgi/mięso do regulaminu? Czy regulamin zabrania takich słów, czy też są one dopuszczalne? A jeżeli są dopuszczalne to powinny posiadać tag +18? A jeżeli są dopuszczalne z tagiem +18 to jak z wpisami, które w tytule zawierają bluzgi?

Jeżeli bluzgi są przeciwko regulaminowi to jak należy je zgłaszać, by były usuwane - jaki tryb zgłoszenia wybierać?
  • 12
@Moderacja: ale z pojedynczych bluzgów składają się czasami prawie całe komentarze. Dlaczego możecie blokować dostęp niezalogowanym do tagu #polityka, a nie możecie zablokować treści +18 - na początek dla niezalogowanych?

Mirko to inna sprawa, ale wpisy na Wykopie to jeden wielki ściek. W najbanalniejszych sprawach są bluzgi. Dlaczego na forach obcojęzycznych bluzgi są taką rzadkością?

Męczy mnie obecna postać Wykopu, gdy kolejne pokolenia dowiadują się, że normalną sprawą jest używanie
@new_micra: Nie jesteśmy od tego by kształcić użytkowników w kwestii czystej polszczyzny od tego jest użytkownik @Grammar_Fazi.

Niezalogowani oraz zarejestrowani użytkownicy mają domyślnie ustawiony filtr przekleństw. Można go wyłączyć w ustawieniach. Nie uważamy za pożądane usuwanie treści za pojedyncze przekleństwa w treści zwłaszcza jeśli nikogo nie obrażają.
@Moderacja: Wulgaryzmy, a dokładniej przekleństwa, są integralną częścią języka polskiego. Oczywiście używanie ich w sposób przesadny powinno być piętnowane zarówno przez innych użytkowników, jak i przez moderację - tak zresztą jak to zostało napisane.

Ciekawostka naukowa: Osoby przeklinające są bardziej szczere od tych używających "delikatnej" wersji języka.

@new_micra Twoje pytanie nie jest pozbawione sensu, natomiast kolejna wypowiedź jest przesadna moim skromnym zdaniem. Gdzież to dostrzegasz ten ściek?

Otagowanie Twojej wypowiedzi słowem
@Grammar_Fazi, @Moderacja:

#!$%@?ć osobowość. #!$%@?ć nawet lekką sprzedajność. Poezja jest, niestety, umiejscowiona dużo wyżej niż ew. małość Osieckiej w kwestii pewnych wad z początku tej mojej wypowiedzi. Chcę wierzyć, że poezja nawet nie zwróciła uwagi że jest w jakiejś-tam Osieckiej.

Toż przecież była i w znacznie bardziej #!$%@? szymborskiej wisławie


Cytat z komentarza dotyczący 20-stej rocznicy śmierci Agnieszki Osieckiej. Jeżeli osoby przeklinające są bardziej szczere od nieprzeklinających to mamy problem,
@new_micra: Co do używania przekleństw w przestrzeni publicznej - pełna zgoda. Również uważam, że jest tego za dużo. Co do przekleństw na wykop.pl wydawało mi się, że @moderacja to wyjaśniła - zgłaszaj nadużycia, to naprawdę działa i hamuje zapędy co poniektórych użytkowników.
@new_micra: Co do innych nacji, to Twój brak odpowiedzi na moje pytanie odnośnie tagu #rasizm w jednej z Twoich wypowiedzi jest właśnie dbaniem o równość wszystkich? Mam odpowiadać na Twoje pytania i uwagi, ale Ty na moje już nie musisz?
To jest ta równość?

Mam wrażenie, że jesteś "czepiaczem" i od tej pory tak Cię traktuję, chyba że zdobędziesz się w końcu na długo wyczekiwaną odpowiedź w kwestii #rasizm ( ͡