Wpis z mikrobloga

@nightrain: Dokładnie to, para ruskich szpiegów. Początek może trochę nudzić ale ogólnie bardzo dobry i spójny scenariusz, wszystko dobrze zaplanowane, brak luk, nieścisłości i nielogicznych sytuacji. Bardzo sobie to cenie w serialach. No i przede wszytkich nieziemski klimat jak się wciągniesz.
@nightrain: Generalnie to taki średniak właśnie. Kapitalny wyjściowy pomysł, wykonanie już mniej świetne.

4 sezon był najgorszy, rozwleczony i bez pomysłu - tak jakby fabuła była rozpisana na trzy i dobre wyniki zaskoczyły twórców, bo musieli "dopisać" dalszy ciąg.

Liczę, że w piątym będzie lepiej.
@neo_vir: @Hahazard: Trochę się zgadzam ale motyw ze zdemaskowaniem sekretarki CIA był naprawdę fajny i mi się podobał (chociaż mogli go trochę lepiej rozegrać). Tak czy inaczej na plus, że akcja trochę nabrała tempa na tym polu.
@weshu: Ale np wątek pastora, który pojawił się w 3 sezonie, w czwartym leżał odłogiem. A tu było pole do popisu: jest szpiegiem czy nie jest? będzie lojalny wobec Jenningsów czy nie? W ogóle tego nie ruszyli.

Poza tym słabo jest rozgrywana postać Beemana. Taki z niego as wywiadu, a on mimo wielu symptomów, wciąż się nie domyśla co robią nocami jego sąsiedzi. ;)
@neo_vir: Też mnie ta kobieta wkurzała niemiłosiernie, dlatego fajnie się oglądało jak mieli ją odstrzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hahazard: No ja tylko czekam az Beeman wykmini prawdę o swoich sąsiadach, liczę na poziom akcji jak w breaking bad kiedy Hank się domyślił prawdy. Oby w tym sezonie poszli z akcją w tą stronę.
@weshu: serial jest dobry ale po prostu taki typowo serialowy. Wciągac wciaga, ale zeby to jakies wybitne dzielo bylo to na pewno nie. Troche budzet ograniczony odczuwam, czy cos. Takie 6/7 /10 poki co (jestem na 2 sezonie)