Wpis z mikrobloga

@s_t_u_l_e_j: Zamierzam, jak wszystkie takie sprawy, załatwić w godzinach gdzie większość obywateli jest w pracy;p
A na pracowników i innych telemarketerów którzy próbują zbić moje obiekcje mam jeden niezawodny sposób
"ale ja Pani/Panu nie muszę się tłumaczyć dlaczego podejmuję taką decyzję" :P
@s_t_u_l_e_j: Mam dziwne hobby, nie zrozumiesz:D

Wejdę do salonu i zapytam - i tak muszę się dowiedzieć o wszystkie usługi jakie są podpisane na mamę i dokładną datę ich podpisania (żeby być na 100% pewny, ze wszystko już mogę wypowiedzieć)
@s_t_u_l_e_j: Zamierzam, jak wszystkie takie sprawy, załatwić w godzinach gdzie większość obywateli jest w pracy;p


@maxoxo: zapomniałeś o starszych ludziach :D też tak próbowałem kiedyś i się zdziwiłem.
@pepkodziobak
@s_t_u_l_e_j
@prawdziwek
@rtg_

Udało się aczkolwiek nie bez problemów. Okazało się, że na telewizję oraz internet umowa samoczynnie przedłużyła się na czas 6 miesięcy, a nie jak myślałem na czas nieokreślony. Po wyjściu z salonu przeczytałem w internecie, że można zmienić dyspozycje umowy tak by tym razem po zakończeniu się rozwiązała. Wróciłem się i tym razem trafiłem na faceta... Mogę szowinistycznie napisać, że nareszcie. Wreszcie zostałem fachowo obsłużony w Orange i