Wpis z mikrobloga

Morawiecki zachęca w Londynie do powrotu. "W Białymstoku jest dużo taniej"

Chyba zapomniał o sile nabywczej pieniądza ;) "Jeśli w Londynie wynajem mieszkania, żywność, transport publiczny kosztują bardzo dużo, a w Lublinie, Białymstoku lub Warszawie jest proporcjonalnie dużo, dużo taniej, to taką decyzję o powrocie dużo łatwiej podjąć" - tłumaczył wicepremier.

http://www.wykop.pl/link/3634295/morawiecki-zacheca-w-londynie-do-powrotu-w-bialymstoku-jest-duzo-taniej/

#emigracja #uk #polska #pieniadze #neuropa #ekonomia
Pobierz Zdejm_Kapelusz - Morawiecki zachęca w Londynie do powrotu. "W Białymstoku jest dużo t...
źródło: comment_9jzIbV1HkwPWJRxDpIxXaImFxVr9kJnv.jpg
  • 32
@Zdejm_Kapelusz: najlepsze jest to że nikt mu nie wierzy ale jak trzeba będzie zagłosować na PiS to i tak zagłosujecie, bo w czasie kampanii Macierewicz dupa cicho, Morawiecki won, Kaczyński za potrójną gardą, i tylko wystawią jakąś Szydło albo teraz to w ogóle księdza najlepiej, żeby było ładne opakowanie. Nawet mi was nie żal z tymi wpisami jaki to teraz w Polsce ciemnogród się #!$%@?, bo ten ciemnogród to konsekwencja takiego
@Zdejm_Kapelusz Białystok, miejscowość z której każdy #!$%@? a on porównuje ją jak eldorado. Spoko, ale tam jest #!$%@? a nie praca. Tym bardziej, że nikt tam nie dostanie tyle co w UK..
@stan-tookie-1: zawsze mnie rozwala ta wiedza o bialymstoku - nie wiem czy to jest miasto tak biedne jak lublin ale moim zdaniem polska c to pulapka i tak naprawde to moze byc tania dla emeryta (co ma tam mieszkanie) a nie dla normalnego czlowieka. Tam nic nie jest tanie - jest "tanie" bo gowno placa (ludzie na sobie wymuszaja obnizanie cen) a ceny w sklepach sa takie same jak gdziekolwiek indziej
@Zdejm_Kapelusz: Mnie w Lublinie najbardziej rozwalają ceny biletów MPK. Bilet ulgowy kosztuje 1,60zl, u kierowcy 2zl , a bilet normalny 3.60zl (30min), a u kierowcy 4zl xD 3,60zl za 30minut jazdy, biorąc pod uwagę przesiadkę i to że musisz czekać na autobus to na jednym nie dojedziesz więc wychodzi 7,20zl żeby gdzie dojechać xD Gdzie mnie bus 100km kosztuje 15zl. No to jest #!$%@? jakaś kpina, a później hurrr durrr smog
@Bohun_Zygmund: ale tutaj mowa o ludziach którzy wrócą z oszczędnościami w funtach, z pewnością mieszkanie w Białymstoku kupisz za mniej funtów czyż mieszkanie o takim samym metrażu w Londynie, co dla sporej liczby osób może być wyznacznikiem. Coraz więcej ludzi potrafi zarobić pieniądze zdalnie i za wynagrodzenie w funtach zjesz więcej w Polsce niż w Anglii. Jeżeli kogoś się uda przekonać żeby wrócił z kapitałem do Polski to dla nas korzyśc