Wpis z mikrobloga

@Huberto606: Warto, tak samo jak warto zwalniać przed przejściami dla pieszych, skrzyżowaniami i wszelkimi innymi, potencjalnie niebezpiecznymi miejscami, a fakt że ktoś Ci wjechał w odwłok, to tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności i każdemu może się to przytrafić w milionie innych sytuacji.
  • Odpowiedz
@kendi: Równie dobrze, odbijając piłeczkę, można powiedzieć, że warto wyrobić sobie pewne przydatne odruchy, jak np, właśnie, zerkanie w lusterka w momencie hamowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Glenroy: Specjalnie dla ciebie będę każdy sarkazm oznaczał wielkim napisem "sarkazm".


, @MattePRL: Kierowca bardzo miły, zresztą Francuz z urodzenia odrazu przyznał się do winy i zadzwonił po policję, a ci zresztą byli na miejscu i zaproponowali, żeby na oświadczeniu rozwiązać sytuację.
  • Odpowiedz
Taka prawda. Czasami nawet lepiej na pomarańczowym przelecieć niż się zatrzymać. Autem najwyżej w tyłek dostaniesz, na moto konsekwencje mogą być gorsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Huberto606 w zeszłym roku też mi się nie spieszyło i 2km od domu zatrzymałem się w korku. Gość za mną powiedział, że nie zauważył że wszyscy stoją i nawet hamulca nie wcisnął... Nic Ci się nie stało?
  • Odpowiedz
@syrena_elektro: @HalinaMamZawal: @x12: @MrocznyRider: @PMV_Norway: Z tego co widać na oko to raczej większość poszła w błotnik, bo prędkość była mała, lekko opona przytarta plastikiem zderzaka. Dzisiaj do znajomego mechanika zawiozę i posprawdza czy nic wiecęj się nie stało, prawdopodobnie błotnik z ramką rejestracji i opona do wymiany. W zasadzie opony i tak miałem już wymieniać bo stare są.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Tutaj naprawdę nie było prędkości, gość zwolnił bo z lewej auto jechało i chał dojechać do linii warunkowego zatrzymania, ale nie ogarnął że ja tam jestem i jak zauważył dał po heblach ale już za późno było i mnie pocałował, lekko się wbił.
  • Odpowiedz