Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel: widzisz sens w takim zbieractwie? Imo marnotrawstwo expa, pidgeye już nie są tak powszechne a będą coraz rzadsze, a musisz złapać 886 latających szczurów żeby wykorzystać te cukierki (przy założeniu, że dostajesz 3 candy za złapanie każdego, evo i od razu transfer, w rzeczywistości nawet więcej bo będą eventy z podwójnymi cuksami). Oczywiście pomijając kwestię tego że exp na wyższych levelach dużo nie zmienia etc., ale nawet bez lucky egga
@philger: Żadne marnotrawco. Świetny ruch z jego strony. Dopóki nie ma expa x2 nie warto tego ruszać. Nikt nie powiedział, że musi to na raz zebrać. Wystarczy złapać 70 gołębi, puścić jakjo podczas eventu i powtórzyć to do skutku.
@boa_dupczyciel: Ja też, tyle że po zablokowaniu dostępu zrootowanym urządzeniom do gry miałem 2 msc przerwy zanim sprawiłem sobie nowy sprzęcior, gdyby nie to to miałbym porównywalny level jak Ty czy @Dryblas, a tak na dniach dopiero 33 wjedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nusretin: ale złapanie 70 gołębi to już nie jest kwestia godzinki-dwóch jak kiedyś, a jak wjadą kolejne generacje będzie jeszcze gorzej. A przecież też nie będzie trzymał kilkuset gołębi w plecaku