Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich szanownych Mirków z tagu #podroze #wakacje. Planuję we wrześniu tego roku wyjechać/wylecieć na wakację do #grecja. Chciałbym te 2 tygodnie spędzić w jakiejś małej miejscowości/miasteczku, które nie jest bombardowane milionem turystów ale jednocześnie żeby miało wszystkie udogodnienia kurortu(market, ciekawe plaże, jakieś drobne atrakcje ewentualnie jakaś imprezownia). Od razu zaznaczam że nie chciałbym tych wakacji spędzać w hotelu z pełnym pakietem usług. Raczej interesuje mnie wynajem jakiegoś #nocleg w domu/mieszkaniu co bym mógł choć odrobinę pożyć jak normalny grek;) Wyjść rano na targ, kupić owoce morza i działać w większości spraw na własną rękę. I teraz #pytanie. Jaki rejon/miejscowość polecacie? A może macie jakiś sprawdzony nocleg? Jakieś uwagi? Ciekawostki? Rady? Wiem, że jeszcze wcześnie ale lubię planować takie wyprawy wcześniej;) Z góry dzięki za wszelkie uwagi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@pede87: w zeszłym roku pewien czas w grecjii spędziłem na Lefkadzie. Mało turystów, piękne widoki i w ogóle spoko. Chociaż sam preferuję pole namiotowe w szczerym polu ( ͡° ͜ʖ ͡°)