Wpis z mikrobloga


Na polecane laptopy bida z wyborem, a siostra szuka laptopa za ok. 1600 zł z systemem (teraz to chyba win10, ale może być win7). Do czego będzie używany głownie internety, seriale, filmy, pakiet biurowy. W gry będzie grane od święta ale w nic nowego (diablo 2 diablo 3 to może jak by działało ale nie jak nie to nie). Od innego święta to jakieś proste programy do obróbki zdjeć ale nic zaawansowanego. Co jeszcze? Dobrze by było żeby laptop był dość dobrze wykonany no i żeby wytrzymał więcej niż do końca gwarancji (a jak gwarancja więcej niż 24 miesiące w cenie to super). Jeżeli chodzi o wnętrze i zewnętrze to chyba jakiś i3 5005/6100 (?) Ram 4 GB z możliwością łatwego uzupełnienie do 8 GB lub od razu 8GB dysk hdd pojemność standardowa 500-1000 gb jesli chodzi o grafikę to nie wiem czy wystarczy integra czy może lepiej coś dedykowanego wybrać? Rozmiar matrycy to 15,6" chyba błyszcząca za takie pieniądze, więcej niż 2x USB.
Dzięki za wszelkie odpowiedzi wołam @Pustulka
#szukamlaptopa #laptopy #komputery #kiciochpyta
  • 13
@wodniczeek:
ciężko spełnić wszystkie te wymagania ale wydaje mi się że dell jest jednym z nielicznych który temu podołał. Z tego co miałem okazję zobaczyć są całkiem fajnie wykonane + kiedyś dell miał na (prawie?)wszystkie modele gwarancję door to door, zerknij sobie czy to dalej funkcjonuje.
ciężko spełnić wszystkie te wymagania ale wydaje mi się że dell jest jednym z nielicznych który temu podołał.


@cfaniaczeQ:

Towar trwale niedostępny, wyczerpane zapasy magazynowe

Produkt wyprzedany. Brak możliwości zamówienia.

@wodniczeek:
Nie da się tego spełnić:

laptopa za ok. 1600 zł z systemem

Nawet za 1600 zł ciężko coś obecnie znaleźć z systeme i i3u, a co dopiero tego spełniającego resztę

grane od święta ale w nic nowego (diablo 2
@Pustulka @cfaniaczeQ @Dejna93 Dzięki Panowie za odzew, a jeśli ograniczymy się do klikania w internet i oglądanie filmów, seriali i trochę office to coś się znajdzie, czy brać co jest bo i tak wszystko w tej cenie jest podobne?? Siostra utemperowana wymagania bardziej urealnione, okazało się, że aż tyle co początkowo nie jest potrzebne.
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, ale nie zejdę dopóki nie będzie po zakupie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pozwolę sobie zawołać @Pustulka (oby już ostatni raz) i spamować na #szukamlaptopa i #laptopy. Ostatecznie wygląda tak, budżet maksymalny wzrósł do 1900 zł, używki odpadają bo ma być gwarancja chociaż te 2 lata. Z polecanych laptopów do 2k to już są ciekawe maszyny, ale niestety nie ma skąd wziąć