Wpis z mikrobloga

dajcie już spokój z tą ustawą, bo w końcu właściciele działek mogą z nimi zrobić co chcą


@husky83: Nie rozumiem - to w końcu PiS się z tej ustawy wycofał czy nie?
  • Odpowiedz
@husky83: Oby. Ja w tej wojence polsko-polskiej już zgłupiałem i nie wiem kto ma komu co za złe. Społeczeństwo w zdecydowanej większości chce prawa do wolności na własnej ziemi i nie rozumiem dlaczego PO strzela sobie w stopę krytykując tak chwytny pomysł, a PiS rozważa rezygnację z czegoś, co chyba pierwszy raz od wyborów było pozytywnie odbierane nawet przez jego przeciwników. Absurd.
  • Odpowiedz
@Tarec: Właściwie PiS sam sobie strzela w kolano, bo Kaczyński też skrytykował ustawę. Ale skrytykował ją jako całość, a nie jako napisaną na kolanie z mnóstwem dziur. Załatać ją owszem, trzeba, ale nie całkowicie usuwać..
Chyba że w całym zamieszaniu chodziło o to, że kto powinien (kto za tym stał), ten już wyciął i teraz można wrócić do tego co było...
  • Odpowiedz
@Eskimoska: u mnie w okolicy nikt nic nie wycinał do chwili kiedy w mediach zaczęli trąbić o możliwym wycofaniu tej ustawy. Wtedy wszyscy sąsiedzi na potęgę zaczęli wycinać co mają do wycięcia bo "hurr durr trzeba zdążyć zanim wycofają". Mogę się założyć że gdyby nie chęć wycofania się z ustawy to wiele drzew by stało jeszcze kilka lat, bo nikomu by się ich nie chciało ruszać.
  • Odpowiedz
@Kynareth: xD ale wiewórka straciła domek przez naturę, a nie ludzi. Jak jeleń zdechnie, bo go inne zwierze zaatakuje albo spadnie na niego drzewo podczas wichury, to to będzie argument do dyskusji przeciw strzelaniu do zwierząt?
  • Odpowiedz