Wpis z mikrobloga

@Cripex mi akurat ostatnio dogodzili, sam #!$%@? z 200 brzozek i sosenek. Jakby ktoś miał zamiar boldupic to mam jeszcze trochę lasu którego nie mam zamiaru wycinać
  • Odpowiedz
  • 1
@Eskimoska a wcześniej, kiedy ktoś załatwiał pozwolenie na wyciecie drzewa to urzednik państwowy sprawdzał czy mieszkaja na nim zwierzęta?
  • Odpowiedz
Smutne zdjęcie przedstawiające Polskę dwa miesiące po wejściu ustawy odnośnie wycinki drzew na prywatnych terytoriach. Wiewiórka leży skulona w pniu ściętego drzewa. Drzewa znikają, czyli znikają domy wielu zwierząt


@Eskimoska: 68 plusów, nieźle manipulujesz ludźmi. Nawet to drzewo nie było ścięte a miejsce sugerowanej wycinki to 2016 rok. A kiedy weszła ta ustawa i kogo dotyczy?

Wklejamy po raz drugi:
s.....g - > Smutne zdjęcie przedstawiające Polskę dwa miesiące po wejściu ustawy odno...

źródło: comment_hp4Ikjme7W51I64YfHoSRaieVGGbHZOT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Eskimoska:

Drzewa nikt nie wyciął – zastrzega jednak Monika Beuth-Lutyk, rzeczniczka urzędu dzielnicy Ochoty. I dodaje, że po prostu ułamane konary zostały uprzątnięte. A było to jeszcze w ubiegłym roku.

Zwierzę leżało również tam w piątek rano. Jak zaznacza rzeczniczka, wiewiórka nie żyje.


Źródło: tvnwarszawa.pl

Można się rozejść.
  • Odpowiedz
@Eskimoska: ja #!$%@?ę jak pis uważam za #!$%@?ą partię i uważam, że po to było już lepsza to wasz fanatyzm antypisowski i dosłowne humanizowanie drzew mnie #!$%@? xD. niczym nie różnicie się od moherowych beretów czy nawiedzonych katoli, nie macie własnego mózgu
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Wczoraj rozkruszyłem oponą samochodu mały kamień. Strasznie nad tym ubolewałem, bo wiedziałem że przytoczył się z wielkim zlodowaceniem, był gdy rodził się Jezus, był gdy walczono pod Grunwaldem, jak Polak zostałw wybrany papieżem...
Ludzie nie dajcie się zwariować. Niech żyje własność prywatna i prawo do jej dysponowania. Szacunek dla socjalistycznego ministra za poszerzenie obywatelom wolności.
  • Odpowiedz