Wpis z mikrobloga

Czy jak ten zwierzak coś chce to się tuli i ociera jak kot czy co?

Albo czy lubi się przytulać do ludzi tak bez powodu, żeby go pogłaskać?


@kretyn: Tak. Chociaż bardziej chyba samiczki, niż samczyki. Ale on się nie przytula, bo coś chce. Przytula się, bo chce pieszczot. Jak coś chce, to raczej słupki zrobi, albo patrzy na ciebie. I gdy masz dwa od razu, to zajmą się bardziej sobą,
  • Odpowiedz
@kretyn: bo króliki to #!$%@?, jak puścisz go wolno i nie pozabezpieczasz kabli/rogów ścian to wszystko #!$%@? równo, WSZYSTKO


@damian_co_dalej: Nieprawda, mój chodzi po przewodach i nic nie gryzie. Jak są małe i chcą gryźć, to trzeba trochę je nauczyć pewnych spraw. Np właśnie co do gryzienia, to pilnujesz typa z paczką chusteczek i jak się zabiera do gryzienia, to gwiżdzesz i jeb go tymi chusteczkami, więc #!$%@?. No... po
  • Odpowiedz
@antipathia: siedzę kiedyś u znajomej, same w domu byłyśmy nagle słyszę JEBJEBJEB jakby jej owczarek dostał sie do pokoju obok i zaczął skakać. Co to było?


Jak on zrobił taki hałas to ja nie wiem, ale podobno w nocy jeszcze gorzej #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ddziaduch: Co da kastracja królika? xd Mam takiego głupiego co ciągle gwałci pluszaka i zastanawiam się czy jak mu jajka ukradniemy to się nie zepsuje skoro tylko żyje dla gwałtu tych zabawek (,)
  • Odpowiedz