Wpis z mikrobloga

Kiedyś spotykałem się z taką siedemnastoletnią laską ja wtedy przed maturą no i na pewnym spotkaniu pojechaliśmy w miejsce, gdzie teoretycznie nikt nie powinien nam przeszkadzać, w celu wiadomym. Dobieram się do niej ostro, przechodzimy na tylne siedzenia i jest dziko aż tu nagle oślepia mnie błysk mocnego światła i słyszę pukanie w szybe.


Świecił mi na ryj tym światłem, że ledwo na oczy widziałem, jakbym jakieś przestępstwo popełnił. #!$%@? się z tego auta z rozpiętymi spodniami, dobrze, że jeszcze bydlaka nie wyjąłem i ten do mnie żebym dokumenty dał, wyciągałem je nieporadnie jedną ręką podczas, gdy drugą trzymałem spodnie żeby nie spadły xD. Po tym festiwalu żenady na długo odechciało mi się ruchać a laskę odwiozłem do domu, na polecenie panów policjantów, gdyż miała 17 lat a było grubo po 23 xD. W tej ciszy w drodze powrotnej - bo już nic nie gadaliśmy do siebie, dało się usłyszeć żenadę jaka wypełnia nasze wnętrza. Zawsze jak przypomne sobie o tym przed snem to mam ochotę się zastrzelić xD. Handlujcie z tym.

#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki
  • 12
@ciachostko: Mój kolega też robił takie wypady w plener ze swoją różową, byli już para wystarczająco długo żeby spokojnie się przy niej wysrać jak mu się chciało. Zrobił jak robi się na statku, otworzył okno ustał koło samochodu, złapał się drzwi tego golfa i postawił klocka. Nie zdążył nawet przeparkowac tego samochodu, a klocek ostygnąć kiedy zjawiła się policja i jeden to rozdeptał ( ͡° ͜ʖ ͡°)