Wpis z mikrobloga

#cebulaonline
Czy ktoś może zawołać @cebula_online ? Nie mogę odpowiedzieć w ich wpisie ( http://www.wykop.pl/wpis/22570623/mireczki-z-cebulaonline-wieczorny-zestaw-promocji-/ ). Chyba trafiłem na jakąś "blacklist".
Napisałem im, że w następnych wpisach chcę, a by dodawali widoczne i klikalne linki bezpośrednie w ich wpisach. Nadmieniam, że bardzo podobają mi się ich promocje i szanuję to, że poświęcają swój czas na wyszukiwanie takich okazji, jednak nie każdy chce przeczesywać się przez gąszcz stron pośrednich w celu dotarcia do źródła. Aby zwiększyć swoje szanse zgłosiłem ten post do moderatora ( @Moderator - nie wiem czy to oficjalne konto). Niestety, zostałem zablokowany przez autora wpisu i nie mogłem drążyć dyskusji.
Jeszcze raz proszę - wrzucajcie klikalne linki bezpośrednie w widocznym miejscu.
Pobierz YoungSpice - #cebulaonline
Czy ktoś może zawołać @cebula_online ? Nie mogę odpowiedz...
źródło: comment_smSFZQjpzJN8hR8RxA12tLc459TO5ruF.jpg
  • 35
@YoungSpice: Zablokowaliśmy Twój profil po wcześniejszym komentarzu, zawierającym wulgaryzm. Gdy go usunąłeś od razu odblokowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jednak nie każdy chce przeczesywać się przez gąszcz stron pośrednich w celu dotarcia do źródła


Na naszej stronie w większości przypadków znajduje się kupon, dlatego bezpośrednie przejście do strony sklepu będzie bezowocne.
Linki bezpośrednie są dodawane w jednym spoilerze na samym dole wpisu, aby nie robić bałaganu. Można
@cebula_online: Czasami przeklinam i nazywam rzeczy po imieniu, ale nikogo nie obraziłem.

Na naszej stronie w większości przypadków znajduje się kupon, dlatego bezpośrednie przejście do strony sklepu będzie bezowocne.

No dobrze, a nie da rady wrzucić kupon również na wykop i zrobić klikalne linki bezpośrednie? Da radę - i to bez bałaganu. Wystarczy chcieć!
@cebula_online: @demoos: Wg mnie kopiowanie linków z niewidocznego przed kliknięciem spoilera z nieopisanymi linkami jest niewygodne. W aplikacji mobilnej zaznaczenie linka i wklejenie go do przeglądarki może być kłopotliwe (w zależności od urządzenia). Ponadto w linkach tych znajduje się wyłącznie opis działu danego produktu oraz numer produktu. Co jeżeli w danym wpisie będą same telefony? Który link będę musiał skopiować (ja wiem, że są w tej samej kolejności co wcześniej,
@demoos
@YoungSpice

I rób tu człowieku coś dla innych..
Linki bez refa są przecież w każdym poście. Na kompie nie trzeba nic kopiować - wystarczy zaznaczyć linię, prawy klawisz, idź do adresu. W aplikacji mobilnej linki w sopilerach są kikalne. Skoro moderacja zatwierdziła to nie widzę problemu.
Jak Wam się podoba co @cebula_online robi, to korzystajcie, jak nie to nie, a jak Was coś piecze to wrzućcie na czarnolisto. Przecież nikt Wam
I jeszcze jedno. Argument z tym, że w aplikacji mobilnej jest mniej wygodnie, to jak strzał w kolano. Kod kuponu ze strony @cebula_online wystarczy kliknąć i jest w schowku, jest to zdecydowanie łatwiejsze niż z treści wpisu na mirko (bo kupon już nie jest linkiem i trzeba chwili żeby wycelować, zaznaczyć i skopiować). Piękne samozaoranie xD

P. S.
Nie, nie nam z tą stroną nic wspólnego, nie znam ich, nikt za nic