Wpis z mikrobloga

#cebulaonline
Czy ktoś może zawołać @cebula_online ? Nie mogę odpowiedzieć w ich wpisie ( http://www.wykop.pl/wpis/22570623/mireczki-z-cebulaonline-wieczorny-zestaw-promocji-/ ). Chyba trafiłem na jakąś "blacklist".
Napisałem im, że w następnych wpisach chcę, a by dodawali widoczne i klikalne linki bezpośrednie w ich wpisach. Nadmieniam, że bardzo podobają mi się ich promocje i szanuję to, że poświęcają swój czas na wyszukiwanie takich okazji, jednak nie każdy chce przeczesywać się przez gąszcz stron pośrednich w celu dotarcia do źródła. Aby zwiększyć swoje szanse zgłosiłem ten post do moderatora ( @Moderator - nie wiem czy to oficjalne konto). Niestety, zostałem zablokowany przez autora wpisu i nie mogłem drążyć dyskusji.
Jeszcze raz proszę - wrzucajcie klikalne linki bezpośrednie w widocznym miejscu.
Pobierz YoungSpice - #cebulaonline
Czy ktoś może zawołać @cebula_online ? Nie mogę odpowiedz...
źródło: comment_smSFZQjpzJN8hR8RxA12tLc459TO5ruF.jpg
  • 35
@demoos, pokaż mi te wpisy bez linków, bo chyba ja codziennie jakieś inne widzę...
Ja widzę wpisy z opisem, linkami do wygodnie kopiowalnych kodów, linki bez refa i zdjęcie zbiorcze.
@demoos:

linki nie sa klikalne, w starej aplikacji tez, co im juz pokazywalem


Ale chrzanisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zastanawiam się tylko, czy robisz to z premedytacją...
meetom - @demoos: 
 linki nie sa klikalne, w starej aplikacji tez, co im juz pokazywa...
@meetom: Co jeśli ktoś korzysta ze zwykłej przeglądarki?
I do tego się już nie odniosłeś:

Ponadto w linkach tych znajduje się wyłącznie opis działu danego produktu oraz numer produktu. Co jeżeli w danym wpisie będą same telefony? Który link będę musiał skopiować (ja wiem, że są w tej samej kolejności co wcześniej, ale jeżeli okazji będzie np. piętnaście?)?


Po co są w ogóle te linki bezpośrednie dodawane do wpisu, skoro kupony
@demoos: i myślisz, że po co powstaje oficjalna aplikacja na urządzenia mobilne?
Podsumowując - jak Cię boli, to po prostu czarnolistuj @cebula_online i po kłopocie. Przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania tych wpisów ani do korzystania z promocji.

@YoungSpice, @demoos: Mam wielką nadzieję, że tylko jakaś marginalna część społeczeństwa ma takie roszczeniowe podejście jak Wy, do czegoś co dostajecie za darmo. Popatrzcie na tę sytuację z boku i
@demoos, tak, oficjalna apka wykopu. Najnowsza. Jeżeli w innych jest problem - to autorom zgłaszaj, a nie "cebuli".
Rozumiem, że inni dają (choć ja osobiście wolę tak jak jest, schowane, dostępne dla chętnych), ale cała ta dyskusja zajęła Ci więcej czasu niż to dodatkowe klikanie w spoiler przez kolejne pół roku :P
@demoos, no trochę bardzo. W nowej wersji jest ok, ale Tobie ona z jakiegoś powodu nie odpowiada. Wolisz starszą, w której nie działa i jeszcze brzmi tak jakbyś miał o to pretensje :D Zdaję sobie sprawę z tego co tu się odwala i chyba dopiero teraz sobie uświadomiłem, że wziąłem zarzutkę. Nie wierzę, że ktoś może tak na serio xD