Wpis z mikrobloga

chyba zapomniałeś że to strona ze śmiesznymi obrazkami

@Laaq: Ze źródła które dałem wyżej:

Pierwszy etap to proces demoralizacji. Trwa on 15 do 20 lat, czyli dokładnie tyle ile wymaga wyedukowanie, ukształotwanie światopoglądu i osobowości jednego pokolenia dzieci lub studentów
@zakowskijan72:

Pierwszy etap to proces demoralizacji. Trwa on 15 do 20 lat, czyli dokładnie tyle ile wymaga wyedukowanie, ukształotwanie światopoglądu i osobowości jednego pokolenia dzieci lub studentów


tak #!$%@?, tyle roboty żeby przekonać (według ciebie) max. 10k mirków którzy tu wchodzą. ja #!$%@?
ale jakby szkalowali Polskę to byś pierwszy zaplusował jak pozostałe neuropki xDDD
ludzie którzy mają poczucie humoru?

@abdullahibnalibali: Wiesz, ja mam poczucie humoru. Lubię się pośmiać z innych. Lubię się pośmiać z siebie. Na początku nawet osławiona polakomałpa mnie bawiła. Ale co za dużo, to niezdrowo. A intensywność w rozgrzebywaniu i prokurowaniu polsko-ukraińskich niesnasek ostatnio przekroczyła pewne normy. I wg mnie nie jest to naturalne. W szczególności w świetle tego, co się obecnie na Ukrainie wyprawia. Niestety, gorzka to będzie satysfakcja, gdy za
A intensywność w rozgrzebywaniu i prokurowaniu polsko-ukraińskich niesnasek ostatnio przekroczyła pewne normy. I wg mnie nie jest to naturalne. W szczególności w świetle tego, co się obecnie na Ukrainie wyprawia.


@zakowskijan72: W świetle tego co się w Polsce z Ukraińcami wyprawia rozgrzebywanie i prokurowanie takie nie przekracza żadnych norm i jest naturalne.
przy pomocy śmiesznego obrazka xD

@abdullahibnalibali: Kolego, kończyłeś podstawówkę chociaż? Czytałeś taką lekturę "Kamienie na szaniec"? Wyobraź sobie, że jedną z form walki z okupantem przedstawioną w tej książce, które dokumentuje działalność organizacji "Szare Szeregi" było rysowanie kredą na murach znaków Polski Walczącej bądź świnek ozdobionych hasłem "tylko świnie siedzą w kinie", gdyż seanse kinowe były poprzedzane "kronikami" z hitlerowską propagandą. Taka ówczesna forma "śmiesznych obrazków". Tyle tylko, że żeby je