Wpis z mikrobloga

#orange #telefony #cebuladeals

Ile mogę wynegocjować z ceny za 2letni abonament w orendżu mając już światłowód 100mb/s ( pierwszy rok za 39 potem 69zł ) chcąc dobrać do tego abonament na komórę ? na razie zaproponowali mi w orange love 104zł przez 2 lata za obie usługi + 449 zł za iphone 5s + 49 opłaty aktywacyjnej, ale widzę, że to stawka dla "świeżych" klientów, a ja numer chcę przenieść z innej sieci. Ktoś coś ?
  • 26
@Lumir: czy dla nowych czy dla przedłużających - mają podobne/te same oferty.

A iphone 5s kupisz nowego już za 1k więc nie wiem, czy jest sens brania go jeszcze w abonament.
@franelo: ale wiesz coś może o możliwości negocjowania ceny ? Jak negocjowałem warunki przedłużenia neta z UPC 2 lata temu to zaczynaliśmy od 79zł a po trzech miesiącach osiągnąłem 49zł. Teraz też mam jeszcze czas do końca abonamentu i mogę się z nimi targować. pytanie, czy strona druga ma taki sam zapał ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lumir: podczas rozmowy telefonicznej z nimi możesz poprosić o przełączenie z Biurem Utrzymania Klienta. Można coś tam wytargować u nich - choć wątpię, by to była kwota np. -50 zł przez cały okres umowy.
@Lumir: 501400400 dział utrzymania klienta skoro już nim jesteś.
Ewentualnie odwiedź salon i tam też pogadaj. Ale myślę, że max 2 dychy urwiesz jeszcze.
Ja dziś dostałem fajną opcję neta 300Mbps + rabat na komórki 100% na całą umowę XD
za radą @franelo policzyłem to sobie - na allegro 5s 16gb za 999 w ratach x24 daje to 47zł/mies. abonament bez telefonu to 69zł/mies. =116 zł /mies. Z telefonem w orange jest to 104 + 449 na start za komórkę. także wybór chyba prosty. a, że w czasie tej umowy neta mam za średnio 55zł/ mies to abonament ( no limit + 3gb neta, ale to dla żony, to starczy ) mam
@demoos: w sumie nie wiem czego się spodziewałem po cykliście z wypoku, bo chyba nie odniesienia się do tematu postu, a hejtowania tego jak chcę wydać moje pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) live Your own life.
@Lumir z ta negocjacja to mit, krążące po necie opowieści jak to ludzie zadzwonili do cuk albo cuk do nich i dostali gifty oraz wszystko za darmo to bzdury wyssane z palca, najwięcej to może ugrać klient biznesowy. Zdabadz kupon na 20% rabatu na okres umowy choć tez są na 30% ale mnie sie nie udalo tego potwierdzić. Poza tym dla iphona? Serio? Osoby które stać na iphona nie negocjuja, po prostu