Wpis z mikrobloga

#orange #telefony #cebuladeals

Ile mogę wynegocjować z ceny za 2letni abonament w orendżu mając już światłowód 100mb/s ( pierwszy rok za 39 potem 69zł ) chcąc dobrać do tego abonament na komórę ? na razie zaproponowali mi w orange love 104zł przez 2 lata za obie usługi + 449 zł za iphone 5s + 49 opłaty aktywacyjnej, ale widzę, że to stawka dla "świeżych" klientów, a ja numer chcę przenieść z innej sieci. Ktoś coś ?
  • 26
@kargo89: Dzieki za info, na przyszłość sie zastosuje :)

@OrangeEkspert zadzwonie, ale pomoc w wyborze nie będzie mi potrzebna- nie wzgardzil bym jednak korzystniejsza ofertą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@100cupsofcoffee jakby mnie nie bylo stać to bym nie drążył tematu. Mam ajfona służbowego i chciałbym żeby zona tez miała aby korzystać z iclouda mojego. Poza tym nie widzę aby wnikliwosc byla cecha negatywna- nawet jesli urwę 10
@Lumir: Jeśli masz już światłowód to masz łapiesz się automatycznie na rabat Orange Open Extra. Najlepiej jeśli przenosisz numer brać abonament wspólny i to ten wyższy. Dlatego, że
+ po pierwsze jako przenoszący dostaniesz 6 miesięcy za darmo
+ po drugie przez cały okres przez który masz światłowód dostaniesz rabat Orange Open Extra w kwocie 67.50 PLN na abonament.
+ do Smart Plan LTE Wspólny możesz podłączyć 3 dodatkowe numery i
@Z_narkotykow_to_tylko_Kawa_Inka: dzięki za podpowiedź ! Co to znaczy abonament wspólny ? Chcę przenieść tylko jeden numer. Czy na stronie jest gdzieś ujednolicone info dot. wymienionych przez Ciebie rabatów, czy trzeba to wyciągać od konsultatnów ?- Lubię sobie przeliczyć wszystko na spokojnie. Jeśli dopiero tydzień temu założyłem światłowód i chcę do niego podłączyć przeniesiony numer to mogę skorzystać z wypisanej przez Ciebie promocji ? z góry dzięki za info mireczku ( ͡
@Lumir Na stronie Orange.pl w miejscu gdzie wybierasz abonament masz opcję do zaznaczenia "mam usługi stacjonarne w Orange" gdy to klikniesz to automatycznie koszt abonamentu spada. Najkorzystniej wypada gdy wybierasz Smart Plan LTE za 80PLN - najwyższy na jeden numer- lub abonament wspólny na 3 numery. Niestety Orange od jakiegoś czasu sprzedaje już tylko telefony na raty. Czyli oprócz abonamentu płacisz ratę za telefon, której obniżyć nie można.
6 miesięcy za przeniesienie