Wpis z mikrobloga

Zwykle sam sobie znajduje seriale. Tym razem stwierdziłem, że dla odmiany zapytam wykop.
Chce nadrobić jakiegoś klasyka. Tak żeby to był kompletny, dobry serial (zakończony albo już sporo sezonów trzymających wysoki poziom). Co polecacie? Tak żeby było naprawdę warto go pochłonąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co już z klasyków widziałem według tego jak mi się podobało:
nadserial -> Breaking Bad, Shameless, The Shield, The Wire, Sopranos, Game of Thrones, Fargo, Black Mirror

rewelacja -> Weeds, Lost, The Killing, Californication, Sons of Anarchy, Spartacus, Six Feet Under, Vikings, Ray Donovan, Narcos, The Americans, Utopia

w porządku ->Banshee, Falling Skies, Dexter, Fringe, Black Sails, The Walking Dead, Sherlock, American Horror Story. Peaky Blinders, True Detective

tak średnio -> Mad Man, House of Cards, Homeland, Prison Break, Suits


#seriale #kiciochpyta
  • 13
@lordvankris: Obejrzane. Komediowe traktuje jako osobna kategorie, Niedawno skończyłem 10 sezonów Trailer Park Boys a trochę wcześniej The Office więc od komedii robię mała przerwę. Ale dziękuje.

@zyciejedo: Postać samego Spartacusa zrobiła się beznadziejna (nie pasował) ale za to Gannicus jest mega, scenariusz też trzyma wysoki poziom więc nadal mi się bardzo podobał.
@Najkon: I właśnie taki skończony to coś czego szukam. Taki dobry, kompletny, trzymający poziom serial. Coś jak The Shield, Breaking Bad albo Six Feet Under etc.
@ufo99: No własnie trochę nie lubię takich historycznych\kostiumowych seriali. Przez to własnie Boardwalk Empire mi się bardzo nie podobało i padłem na drugim sezonie. Vikings jest wyjątkiem bo tam dużo akcji jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)