Wpis z mikrobloga

@RUNDMC: najbardziej to trzeba dofarmic kapitana, zeby nia robic jakies sensowne rzeczy. Gram nieraz z @BadWood na 2 takich samych statkach, tylko moj kapitan ma chyba 11pkt, a jego 19 i roznica jest kolosalna, jemu wchodzi na lajcie 50% wiecej dmg niz mi (jak sie domyslam, glownie dzieki Demolition Expert i Adrenaline Rush - wchodz mu czasem tyle hitow, ze ja moglbym strzelac ze swoim kapitanem przez caly mecz i tyle
@system_shock: wcześniej miałem, ale musiałem zresetować build i rozdać punkty w RPF (lokalizacja) bo na rankingówkach to było bardziej przydatne niż pożary. Teraz szkoda mi dublonów ale chyba bym wrócił do poprzedniego stanu bo trochę lepsze wyniki siadały - nie jakieś znacznie lepsze ale dało się zauważyć różnicę. No i 1 punkt który zostaje można dać w cel priorytetowy czyli kolejny użyteczny perk.
W sumie RPF też nie taki zły bo
@bidzej: jak na razie mam 3 pkt kapitana, rozegrałem Błyskawicą jakieś 19 bitew obrażenia takie sobie a WR coś 38 % więc szału nie ma. Ale grając ruskim DD mam porównanie, Błyskawica ma potężny potencjał i świetnie mi pasuje, tylko kwestia expienia kapitana oraz obycia się z okrętem. Dodam że nigdy wcześniej nie grałem niszczycielem 7 tieru to mój pierwszy okręt. Dzięki za miłe słowa
@BadWood: @Slay72: uwaga, dzisiaj chyba nie gram, ale jutro zakladam kamo +250% XP dla kapitana (ze ja go wczesniej nie zauwazylem ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i cisniemy, prosze uwzglednic to w planach! xD