Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do niebieskich. Jestem w związku ze swoim chłopakiem 4 lata. Mamy obecnie po 21 lat i oboje byliśmy dla siebie tymi pierwszymi. Od dłuższego czasu zastanawiam się jakby to było z innym w łóżku. Nie chcę zdradzać chłopaka ale z miesiąca na miesiąc to się nasila. Czy chłopaki mają podobnie? Chciałabym z nim porozmawiać o tym i zaproponować jedną wolną noc tylko boje się, że on się wścieknie. Jest szansa, że zgodzi się bo sam będzie chciał zobaczyć jak to jest z inną? #zwiazki #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy chłopaki mają podobnie?

Pewnie że tak, ale nie wszyscy ulegają chuci.

Jest szansa, że zgodzi się bo sam będzie chciał zobaczyć jak to jest z inną?

Tak, ale wasz związek może tego nie przetrwać. Właściwie to może nie przetrwać nawet samego pytania. Tylko że równie dobrze może nie przetrwać, gdy tego pytania nie zadasz, więc decyzja należy do ciebie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do klubu, niech cię w-----e jakiś Seba, a później wróć do Niebieskiego z podkulony ogonem.
On z kolei niech także gdzieś wyjdzie, pozna jakąś Różową, spędzi z nią noc po czym niech stwierdzi że: w sumie to zawsze byłaś c-----ą kłodą z nieszczególnym charakterem. W dodatku z tendencjami do sypania się na boku i zmarnował tylko czas :)

Ty będziesz płakać w poduchę, ale tylko chwilkę bo przecież
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jeśli to bait, to odpiszę, bo inaczej zrobi się tu tylko trollowisko odpisujące gównokomentarzami. Wszyscy wieszają na Tobie psy, mimo, że słabiej lub mocniej takie myśli pojawiają się w każdym związku, u każdej płci. Teraz myślisz "jakby to było z innym", później "a jak z jeszcze innym". Nie ważne, czy to pierwszy, drugi czy dziesiąty. To normalne. Na szczęście nigdzie poza mirko za myśli jeszcze nie skazują.

Odchyłem od normalności jest natomiast wprowadzenie tych fantazji w jakikolwiek czyn, zbytnie zapadnięcie w nie czy nakierowanie ich na konkretną osobę. Jeśli myślisz o jakiejś konkretnej osobie, przemyśl swoje uczucia do swojego chłopaka. Oszczędzisz wam obojgu sporo czasu i nerwów, bo to zapowiada gównoburzę.

W pierwszym przypadku, czyli zanim wprowadzisz jakikolwiek czyn ze zwykłej upartej ciekawości, oczywiście najpierw porozmawiaj z nim. Na pewno nie będzie to przyjemna rozmowa - nie rozpoczęliście relacji z karty otwartej, więc on będzie liczył na monogamię i nawet jeśli się zgodzi to po drodze jest tyle różnych czerwonych flag i emocjonalnych min na które można przypadkiem wleźć, że - jeśli ci zależy - nawet nie warto próbować otwierać tak młodego stażu, bo go zniszczysz. Zresztą, sama znasz tak jego charakter jak i dynamikę waszego związku, więc sama najlepiej wiesz jak
  • Odpowiedz