Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do niebieskich. Jestem w związku ze swoim chłopakiem 4 lata. Mamy obecnie po 21 lat i oboje byliśmy dla siebie tymi pierwszymi. Od dłuższego czasu zastanawiam się jakby to było z innym w łóżku. Nie chcę zdradzać chłopaka ale z miesiąca na miesiąc to się nasila. Czy chłopaki mają podobnie? Chciałabym z nim porozmawiać o tym i zaproponować jedną wolną noc tylko boje się, że on się wścieknie. Jest szansa, że zgodzi się bo sam będzie chciał zobaczyć jak to jest z inną? #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedną wolną noc? Czyli liczysz na przypadkowy seks w kiblu w klubie czy jak? Jeśli chcesz sprawdzić jak to jest z innym, a następnego dnia wrócić do obecnego chłopaka, to masz go gdzieś i już go nie kochasz. Zostaw go, bo zasługuje na prawdziwą miłość, a nie jakąś podrabianą. A jak się znowu dowiem, że wpis to kolejny głupi "eksperyment społeczny", to stracę wiarę w ich twórców.
  • Odpowiedz