Wpis z mikrobloga

Jakas schizofrenia z tym Ryujo... Z jednej strony gra mi sie duzo gorzej niz na Zuiho - tak subiektywnie, biorac pod uwage fun z gry. Gra sie sprowadza w moim odczuciu do skradania i minimalizacji wlasnych szkod, a dopiero potem do jakiegos dealowania obrazen na ziomkach, ktorzy troche sie zagalopowali i wyrwali za mocno do przodu. Nieraz moje samoloty zbieraja srogi #!$%@? (najlepsze sa mecze z t8, gdzie w zasadzie nic nie wraca na lotniskowiec). Ale z drugiej strony, mimo to poki co na 10 meczach WR 100%, PR prawie 1900, srednio 1.1 fraga na mecz xD. No coz, #kuchwalemirko

#mirkowows #worldofwarships
Pobierz
źródło: comment_WNIm8Dihs0jp1gcMAAHi0oBPpIw0D4sZ.jpg
  • 8
@bidzej: Z lotniskowcami tak jest - a im dalej w las tym gorzej. Weźmy wczoraj. Mam lexingtona - 2x myśliwce po 7 sztuk, 2x bombowce po 7 sztu. Losujemy oczywiści t10. Moje bombowce topią się nad t10 jak wosk. Ale to pryszcz. Najbaerdziej wkurzające jest jednak to w jaki sposób rozwaliło mi myśliwce. Przeciwnik miał także lexa z tym samym układem. Jego myśliwce niszczyły moje jak człowiek packą muchę. Zwarcie -
@Slay72: wlasnie nie ogarniam co jest z tym strafe'owaniem - juz niepierwszy raz dzieje sie to co napisales. Wczoraj mi sie gosc w Independence ewidentnie zagapil i puscil 3 eskardy bombowcow bez oslony, w prostej linii, wiec mysliwcami pieknie wycelowalem i mysle "no to chlopie masz po samolotach". No i stracil 1, moze 2 sztuki... Przeciwko mysliwcom to jeszcze gorzej dziala, bo tez nieraz mialem akcje, ze po strejfie gosc nie
@Budo: wlasnie to jest jakies #!$%@?, bo japonskie bombowce generalnie lepiej karaja statki niz amerykanskie (na wyzszych tierach amerykance maja chyba jednak lepsze DBki), ale same zbieraja srogi wpiernicz od amerykanskich samolotow. Jest w tym jakas logika, ale raczej typowa dla WG... Tzn. z punktu widzenia balansu calego meczu, teoretycznie lotniskowce obu nacji maja jakastam okreslona role (IJN ma niszczyc statki, USN ma karac samoloty i chronic wlasne statki), ale przy
@bidzej: Rak jest, wystarczy popatrzeć na wr lotniskowców. Japońskie są zawsze na topie na każdym tierze, a amerykańskie zawsze na samym dole (na każdym tierze ze wszystkich okrętów). Jak to nie jest rak 100%, to ja nie wiem co jest.
@bidzej: Jak oceniasz Japońskie latadła na tle Hamburgerów? Co jest w nich lepsze a co jest gorsze. Skłaniam się w kierunku Japońców, lecz Amerykanami gra mi się doskonale.
@Mr_Aves: ciezko stwierdzic. Generalnie samoloty IJN dostaja srogie baty od USN, ale z drugiej strony zadaja wieksze zniszczenia torpedami (i poczatkowo bombami). Wydaje mi sie, ze lotniska USN wiecej wybaczaja, przynajmniej na poczatkowych tierach. Pozniej wszystko i tak jest bardzo sytuacyjne. Ja poszedlem w IJN tylko z sympatii i ku chwale Cesarskiej Marynarki, jak @kubakabana xD