Wpis z mikrobloga

Mirki. Szukam #smartfon do 1000cebulionów. rozmiar maks 5". Z czego korzystam?: rozmowy, internety, aparat. nic więcej. nie katuje telefonu dziesiątkami aplikacji. nie gram w ogóle. Generalnie najbardziej zależy mi na jakości aparatu bo lubię cyknąć przyzwoitą jakościowo fotę w górach czy na domowej popijawie. No i żeby jeszcze bateria była jakaś sensowna na co najmniej 2 dni użytkowania. O czym myślałem?

- #xiaomi redmi 4pro-różne opinie co do aparatu,
- xiaomi mi5 ale niestety poza zasięgiem cenowym:(,
- #samsung a5 2016 ponoć świetny jak na tą cenę aparat ale słaba bateria i mało ramu (wystarczył mi jeden samsung w życiu i już wiem jak touchwiz muli po jakimś czasie),
- #huawei p9 lite ponoć ma dobry aparat - w sumie to teraz korzystam z honora i jestem zadowolony - po prawie trzech latach nic nie tnie

Jeśli możecie to proszę o sugestie
Pozdro
  • 7
@fakjubicz86: ja mam redmi 4 prime, wszystko świetnie ( choć ostatnio coś mi głośnik zaczyna trzeszczeć, ale mu przechodzi XD ) ale jeśli Ci zależy na aparacie to poszukaj czegoś innego :P nie robi zdjęć złych w żadnym wypadku, po prostu wydaje mi się że jeśli to dla Ciebie jedno z ważniejszych kryteriów to popatrz po innych telefonach.