Wpis z mikrobloga

Szanowni Mirkowicze

na chwilę obecną staliśmy się kluczowym dostawcą rozwiązań #redhat w Polsce.
Z okazji najlepszych cen na licencje Red Hat w naszym kraju organizujemy #rozdajo

Co można wygrać:
zestaw - kubeczek Red Hat wraz ze smyczą dla trzech osób (zdjęcie przedstawia losowane nagrody)

Co trzeba zrobić:
zaplusować ten wpis oraz wypowiedzieć na głos "tylko Open Source" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedy losowanie:
Jutro tj. 28. lutego 2017 r. około godziny 12:00 korzystając z #mirkorandom

Mała reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli jesteś mirkiem spod tagu #linux #it #sysadmin lub #opensource i potrzebujesz odnowień bądź nowych licencji Red Hat to serdecznie zapraszamy do kontaktu, na hasło "Wykop.pl" prześlemy z fakturą dodatkowy Red Hatowy gadżet.
Jeżeli jesteś #devops #programista15k i zastanawiasz się nad projektem w oparciu o rozwiązania Red Hat to też zapraszamy do kontaktu.

#it #informatyka #cebuladeals #centos #serwery #hosting #programowanie
Pobierz OpenCulture - Szanowni Mirkowicze

na chwilę obecną staliśmy się kluczowym dostawcą...
źródło: comment_GTWlcfSo4uXprk9cx1RmMGwocKq99YWz.jpg
  • 122
@husky83: społeczność często wspiera projekty pomagając np. promowaniem, upowszechnianiem. Taki plus to podobny.
@artur9010: no właśnie plusy są od społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dali to mogą zabrać w każdej chwili.
@TheMan: w tym przypadku płacisz za wsparcie techniczne, że siedzą techniczni i możesz do nich zgłosić ticketa, zadzwonić, przemailować i Ci pomogą.
@michalsedziwoj: coś w tym jest, ale Open Source to trochę
@CentrumOpenSource: Miałem już do styczności z płatnymi linuxem i "wsparciem" przy suse. Co za porażka ( ͡º ͜ʖ͡º)
A najlepsze jest to że kupują to szkoły gdzie płacisz za wsparcie przy czym...? konfiguracji samby?
W ogóle na rynku z tego co widać to odchodzi się od rpm'ów, no ale kubki są... Załatwcie mi taki, zobaczymy jak będą na mnie patrzeć przy porannej kawie. Pozdrawiam
@fervi: To niech się wesprą firmą specjalizującą się w systemach unixowych. Nie wiem jak czerwony kapelusz, ale suse to ci pomogli tyle że prędzej na wykopie pod tagiem programista15k szybciej byś załatwił. A to jakieś błache problemy, a nie jakies hardkorowe fakapy kij wie czemu.
@michalsedziwoj: no ale zamknięte oprogramowanie jak microsoft narzucające bez pytania swoje rozwiązania w dodatku monitorujące swoich klientów to dopiero komunizm, ja bym prędzej postawił na BSD niż MS czy Apple

coś w tym jest, ale Open Source to trochę bardziej takie "Razem".


@CentrumOpenSource: rzygłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@manio1142: to zależy, w przypadku SUSE, często szkoły kupowały pakiet NOWS (Novell Open Workgroup Suite) stojące właśnie na SUSE, weź postaw ZenWorks albo OES, wtedy przydawała się pomoc. Goły system ze wsparciem tylko dla Samby w szkole to strzał z armaty do komara.