Wpis z mikrobloga

@durielek: kiedy powiem ci ze nawet ten film widzialem. Wynudzilem sie jak na zadnym innym filmie. Serio, procz zlotego combo tematyki (murzyn, gej, getto, narkotyki) technicznie to byl tak przecietny film jak malo ktory. Walczylem ze soba zeby obejzec go do konca. Ale moze po prostu to mnie takie historie nie ruszaja, widac za malo zarabiam. Tak samo jak za malo zarabiam zeby byc uczulonym na gluten.
@durielek: no spoko, to najpierw daj listę tych bóldupiących komentarzy jak chcesz walczyć na marnowanie czasu w internecie XD Mój komentarz pokazuje że ta prawacko - lewacka wojna nic nie zmienia, a czasem tylko zmienia się strona jak w Orwellu - zawsze walczyliśmy z Eurazją, ale Ty i tak masz tak przepalony mózg tą ciągłą walką że zawsze będziesz klepał to samo w klawiaturę, przypływ dopaminy przez urojonego wroga XD Pokaż
@durielek: ale ludzie boldupia bo wygral #!$%@? film i nie musza byc znawcami sztuki zeby im sie film nie podobal XD dopisywanie sobie jakiejs ideologii tutaj jest glupie, a jesli duza ilosc osob uwaza ze film jest #!$%@? a gala to kabaret i zenada to chyba maja prawo o tym napisac na stronie ze smiesznymi obrazkami
@comer123: To tak jak z tymi skandalicznymi przedstawieniami teatralnymi. Byli tacy postępowcy w teatrze ostatni raz z wycieczką w gimb/licbazie ale usłyszeli marketing, że skandalu i HURR DURR prawactwo się oburza to idzie taki, przepłaca 5 krotnie za bilet i HOHO JAKI ZE MNIE KONESER SZTUKI.