Wpis z mikrobloga

@gerard-kowalski Tak się zastanawiam, po co to jest i mi wyszło, że jedynym zastosowaniem jest konferencja z kolegami z tej samej wycieczki, którzy po prostu rozjechali się na moto poza zasięg. Tylko tę samą funkcję pełni połączenie konferencyjne, które jest od dawien dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo jeszcze lepiej - każda Apka do komunikacji, np. Hangouts - i tu nie ma ograniczenia do użytkowników Seny.
Popraw mnie,
@kasin: Plus chyba jest taki, że masz tylko 4 cyferki, dołączasz do teamu i nie trzeba kombinować z zapraszaniem, z dodawaniem do kontaktów itp. Ciężko mi powiedzieć jakie ma dodatkowe zalety.

konferencja z kolegami z tej samej wycieczki, którzy po prostu rozjechali się na moto poza zasięg.


Dokładnie tak. Bo na poprzednim zlocie już z blubim jak jechaliśmy i byłem na początku to czasem urywało, bo zasięg nie starczał wiec teraz
Testowałem tą apkę i doszedłem do wniosku, że ona jest zajebista w mieście gdzie zasięg od neta jest spoko i trzeba się zgadać w kilka osób, albo po prostu gdy latasz sobie na luzaka dołączasz do teamu i można ustalić gdzie się spotkać albo pogawędzić.
@kasin: @Huberto606: No właśnie jedziemy raczej dużymi drogami z tego co tam widziałem więc mam nadzieję, że zasięg neta będzie akceptowalny i ta apka da radę :) Tak czy inaczej jeszcze prędzej spróbujemy ją przetestować ze @Stitch albo jeszcze kimś jak będziemy odwiedzać ludzi po Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę testowałem różne rodzaje headsetów, oryginalne AGV, Motoroli, Uvex i Scala i doszedłem do wniosku że nie ma szans, by wykorzystać w pełni taki interkom tylko za użyciem apki czy BT. Bluetooth jest spoko jeśli jedzie się w zwartej grupie, ze względu na zasięg, GSM jest dużo lepsze pod warunkiem dobrego zasięgu. Z autopsji wiem że sieć tu wiele zmienia. Tak dla przykładu play który ciągle przerzucal mnie na roaming, powodując spadek