Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś telefonu do 1,3 tys może być używka. Wyświetlacz minimum 5,2 cala może być większy. Snapdragon na pokładzie, w miarę przyzwoity aparat ale nie jest to priorytetem, dobra bateria. Brak problemów z rootem. Wszelkie xiaomi odpadają. Mam note 2 z najnowszym miui i miui zaczyna mnie denerwować. Messenger raz daje powiadomienia raz dopiero jak w niego wejdę, widżety odświeżają się z opóźnieniem. Timely nie działa. Dzwoni dopiero jak odblokuje telefon. Na #!$%@? mnie budzik który działa po odblokowaniu mimo że ma wszystkie wymagane uprawnienia. Tak że xiaomi dziękuje bardzo.
#android
  • 14
@Kotlet_Rybny: porównywać portowane Miui na szajsungu do Miui na tel xiaomi to równie dobrze możesz powiedzieć, że android jest #!$%@? bo jego emulacja na windowsie muli xd

Mam mi5 z romem od Miui polska i nie mam z nim żadnych problemów. Początkowo miałem problem z powiadomieniami od messangera, ale wystarczyło włączyć dla niego autostart
porównywać portowane Miui na szajsungu do Miui na tel xiaomi to równie dobrze możesz powiedzieć, że android jest #!$%@? bo jego emulacja na windowsie muli xd


@sebool12: Przecież mam xiaomi note 2 xD Użytkuje go dwa lata o ile na poprzednich wersjach kiedy go kupowałem nie było takich baboli to po aktualizacjach ten system jest tragiczny jeśli chodzi o aplikacje które muszą wyrzucić powiadomienie czy widżety które powinny być odświeżane na
@sebool12: Instalowałem każdy i na każdym jest to samo. Zegarek na głównym ekranie zmienia godzinę dosłownie zaraz po odblokowaniu. Widżet pogody trzeba odświeżać ręcznie. Timely mimo uprawnień nie może przebić się przez ekran blokady, facebook raz wysyła powiadomienia od razu raz dopiero jak włącze aplikacje.
@Kotlet_Rybny: powiem szczerze, że Ci współczuje. Miałem kiedyś miui na Motorola Defy i działał naprawdę spoko, później z miui miałem dopiero styczność przy Mi5 i nigdy nie miałem większych problemów.