Wpis z mikrobloga

Petru jedzie z kochanicą na Maderę. Retoryka neuropków:

Tylko zakompleksione prawaki wtrącają się w życie prywatne polityków. Co was obchodzi co kto robi w domu?


Prawie trzy miesiące później te same neuropki:

█▬█ █ ▀█▀, polityk PiS bił żonę!!!


Żeby nie było, ja tu nie odnoszę się do obu informacji, tylko do #!$%@? hipokryzji. Albo można wtrącać się do tego, co kto robi w domu, albo nie.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #polityka
  • 20
Zdrada małżeńska to nie jest krzywda? XD


@Tical25 nie no, z pewnością jakąś tam jest, ale sądzę że w naszym społeczeństwie inaczej spogląda się na osoby bijące kobiety, a inaczej na puszczajace się z koleżankami


Dla mnie sprawiedliwym jest faktu, że opinia publiczna dowiedziała się o jednym i o drugim.
Tylko idiota nie zwróciłby na to uwagi ze względu na swoje poglądy polityczne
@ChciwyZdrajca: jak na razie, to wszystko ustalenia dziennikarzy. Nie żebym go szczególnie bronił, ale facet przyznał się na ten moment do wyzwisk, #!$%@? jakichś laptopów przez okno i zatkania jej ust, kiedy krzyczała. Można przypuszczać, że było dużo gorzej i jest to już na pewno forma przemocy psychicznej, ale do katowania żony jak niektórzy mówią jeszcze daleko.

A już łączenie patologii w domu jakiegoś pisiora z katolicyzmem i prawicą, to obrzydliwe
@Tical25: nie wiem co mówiły neuropki mogę się wypowiedzieć we własnym imieniu.

#tvpis poświęciło tydzień na magłowanie madery i cały wypok był tym zalany jakby uj wi co się stało.
I nie bronie tutaj Petru czy kogokolwiek.
Ciekawe ile czasu poświęci #tvpis albo chociażby wypok na temat bicia żony, który w mojej ocenie jest gorszy.
A domniemanie bicia żony ≠ bicie żony


@Tical25: to prawda, faktycznie za daleko się tutaj posunąłem, tego jeszcze nie wiemy. Ciekawe jak było naprawdę.
Mimo wszystko nie usprawiedliwiałbym za taki słowa, są skandaliczne.