Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem prezentację tesli 3. W modelu S i X są wypasione bagażniki (poza napędem elektrycznym jedyna rzecz która mi się w nich podoba). A zgadnijcie jak jest w 3? Paka otwierana jak w sedanie xD
Czaicie? Robisz elektryka na płaskim podwoziu z wbudowanymi bateriami, którego jedną z głównych zalet jest możliwość zrobienia porządnej przestrzeni ładunkowej a robisz bagażnik jak w audi 80 b3. Ciekawe czy łaskawcy dodają składaną kanapę.

Porażka. Ale za to jest szklany dach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo brak fizycznego prędkościomierza przed kierowcą. Tutaj odpadnie klientela premium przyzwyczajona do porządnego wyglądu wskaźników. Jak to mogła zrobić firma która w modelu S dała fajne zegary.

Nie wiem kto to kupi. Ile tego chcą sprzedawać rocznie? 100 000? Było zrobić kombiaka i tej cenie za jaką to proponują(poniżej 150 000 na polskie), ludzie by się zastanawiali czy nie kupić. A tak to żadna konkurencja, tym bardziej, że coraz więcej firm oferuje samochody elektryczne.
#tesla #motoryzacja
J.....n - Właśnie obejrzałem prezentację tesli 3. W modelu S i X są wypasione bagażni...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach