Wpis z mikrobloga

  • 426
Autostrada #a4, jadę 140 na godzinę, wymijam kolumnę tirów, z tyłu podjeżdża mi pod sam zderzak seba lvl 20, blachy dsw, #borynatuning i ciśnie mi długimi. Za coś takiego powinni zabierać prawo jazdy....
  • 123
  • Odpowiedz
@krave
Polska codzienność, u nas autostrady to są tylko z nazwy, a i spora część debili po prostu nie potrafi jeździć po trasie.
Jednak, gdy tylko wyjadą za granicę to nagle umiejętności magicznie wzrastają, a u siebie to jak spuszczeni ze smyczy.
Psioczy się na ruskich i ukraińców, jak tamtejsi idioci jeżdżą, a w Polsce jest taki sam syf.

W Niemczech jest chyba 500€ i zawieszenie uprawnień na kwartał za trzymanie odległości
  • Odpowiedz
@krave: jak widzisz, że z tyłu się ktoś zbliża, to przyśpiesz w miarę możliwości i skończ manewr szybciej. Ja wiem że nie musisz, ale warto sobie ułatwiać życie na drodze.
No chyba że seba wali długimi już z daleka, to wtedy spokojnie trzymaj te 140 do końca wyprzedzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krave Takie osoby są najgorsze, najlepiej jak jeszcze na dupie siedzi oprócz migania długimi, a Ty nawet nie masz gdzie zjechać. Polecam w takim przypadku zdejmować nogę z gazu, niech się trochę popiekli :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Drogomir jeśli nikt przede mną nie jedzie to przyspieszam, ale jeśli nie mam pusto a widzę że się zbliża i nawet nie ściąga nogi z gazu tylko siada na tyłku mimo że widzi kilka aut przed sobą i mruga to sorry, niech się wkurza póki nie będę mogła zjechać na prawo bez drastycznego zwalniania.
  • Odpowiedz
@kjerwa: Rozdzial 5 KD, artykul 22

"Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony."


@eXcore: Sugerujesz, że jeśli ktoś #!$%@? 250km/h lewym pasem to nie ma prawa nikt tam się w ogóle znaleźć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo przecież wymuszenie
  • Odpowiedz