Wpis z mikrobloga

@DywanTv co ty chcesz sobie mięśnie psuć ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozciągnięcie takie przydatne to kontrola nad mięśniami i spięciem całego ciała. Jak ciało wie, że jest na tyle silne, że poradzi sobie z danym zakresem ruchu to będziesz mógł go zrobić.
@Brofessor: Co. Czyli każdy kulturysta ze swoimi nogami z obwodem 100 cm zrobi szpagat, bo jest wystarczająco silny? Nie rozumiem co chciałeś przekazać. Rozciąganie jest bardzo ważne. W każdym treningu.
@DywanTv Ty chyba nie rozumiesz co znaczy kontrola nad mięśniami i spięciem ciała. Co chcesz rozciągać? Mięsień sam w sobie? Ścięgna? Ja za przykład wolałbym podać dwuboistów.
@DywanTv: To nazwy asan, ćwiczyłem polecam jak najbardziej. Z mojego doświadczenie dobre rozciąganie się przydaje, można uniknąć dzięki temu kontuzji a czasem nawet i leczyć w niektórych wypadkach.
via Android
  • 0
@Brofessor Chyba nie rozumiem. I nie znam się na tym. Wiem, że jak teraz postoję w maksymalnym rozkroku minute i tak 10 razy i będę to powtarzał 3 miesiące, to zrobię dzisiaj szpagat. W uproszczeniu.