Wpis z mikrobloga

@chauvinist:
Nie bój żaby, nie oszukajo, mam koło 40 transakcji bez tej ich dodatkowej protekcji i zawsze było wszystko ok. 90% programów i gier kupionych pod małe #oszukujo, czyli VPN z regionem CIS od ludków ze wschodu. Kody dochodzą automatycznie, nigdy nie czekasz więcej niż 4-5 minut jeśli płacisz przez Pay-Pal.

Dodam że kupowałem min. Armę 3, GTA V czy PES, gry te nie są zbyt tanie, każda 100cbln+ nawet
@Nickim: Widze zapoznany z regulaminem i tym jak funkcjonuje serwis xD
Sprawa może zostać rozstrzygnięta natomiast G2A zwróci co kase w postaci doładowania na konto G2A której nie jesteś w stanie wypłacić.

Kolejną sprawą jest to, że to funkcjonuje tak jak napisałeś tylko w przypadku G2A shielda, jeżeli kupujesz gry z postaci jakichś giftów, przykładowo na stream to G2A nie ma obowiązku zrobić w tej sprawie nic.

Trzecią ostatnią rzeczą jest
@Nickim: story of my life sam jestem w trakcie pierwszego 'niedzialajacego zakupu' i zwrotu przez PP/podobne. Zlewaja po calosci i odpowiadaja jakimis szablonami aby tylko ugrac troche czasu. Pierwszy i ostatni raz kupilem cos na tego typu g stronce ( ͡° ʖ̯ ͡°).