Wpis z mikrobloga

@gobi12: o dzięki za przypomnienie, od tygodnia się zbieram za wysiew i nie mam kiedy. Chyba zrobię to teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co wysiewasz? U mnie leci Cyklon, Habanero Mustard, Explosive Ember, Cayenne, jakiś sklepowy NN (chyba Jalapeno) i Purira
@Arveit: No do ziemi jak widzę, że jest już około 2 mm kiełka. Stosując ten sposób w zeszłym roku miałem może ze 2 kubeczki które nie zeszły na ponad 150.
Wyszło 47 odmian i 1500 nasionek


@gobi12: O w mordę! Ej, no to po co ja się chrzanię z sadzonkami, jak u ciebie wszystko będzie do kupienia za dwa miesiące? ;) Żartuję, co swoje, to swoje :) Ale gdzie ty je później trzymasz, kiedy już pójdą do ziemi? Chyba masz całe biurko zawalone, przy tym oknie, które kiedyś pokazałeś na zdjęciu? :)

A pomidory też będziesz wysiewał? Bo ja mam dużo
@chuckd: No pewnie będą jakieś sadzonki do kupienia, ale pewnie tylko odbiór osobisty w Waw no i jeszcze się zobaczy jak to będzie wschodzić. ;) No i tak jak mówisz co od nasionka to od nasionka, sadzonka to jak adopcja cudzego dziecka XD

Będę wysiewał pomidory, ale jeszcze nie mam nasion. Mamy w rodzinie oddzielny tunel na pomidory - wchodzi około 50 krzaków. Ale zazwyczaj wysiewam pomidory dopiero pod koniec marca.
@gobi12: Dlaczego dopiero po 20 maja? Ja zawsze czekam na "Zośkę", a i tak się zastanawiam czy do tunelu nie można byłoby ich wsadzić wcześniej. W tym roku chciałbym spróbować pod koniec kwietnia je wsadzić... tzn tak sobie planowałem, ale teraz to już nie wiem... :)
@gobi12: Aaa no tak. Ja wawa, więc zupełnie inaczej... Ale też zawsze się boję posadzić za wcześnie (kiedyś mi zmarzły krzaki w małym tuneliku, posadzone chyba 7 maja...)