Wpis z mikrobloga

@buddookan: o kurde, współczuję serio (,)
@MINDGAME: na razie to ja chciałbym zdać maturę xD wiem o co ci chodzi, ale ja nigdy tak nie zrobię, na uj mi to skoro "miłość" tej loszki i tak będzie nieszczera? aha no i będę jeszcze wydawał na nią ten hajs, dzisiaj na anonimowych chyba post był o tym, więc bananowe karynki odpadają
@januszhajsow: Ale kobiety i tak nie pokochają cię za jakiś charakter xD Jak jesteś brzydki to nadrobisz gadka i możesz poruchać przy odrobinie szczęścia, ale w związek z takim osobnikiem dziewczyna nie wejdzie, zrozumie że później liczy się status (bycie przystojnym, majętnym). Nie musisz wydawać hajsu na prawo i lewo, chodzi głównie o status, dziewczyna chciałaby się z tobą pokazać wśród znajomych i powiedzieć o on jest biznesmenem, on pracuje jako
@MINDGAME: ale ja mam stuleje mentalną, nie wpuszczę do domu kreatury która widzi we mnie tylko fiuta/skarbonkę, wolę poczekać 20 lat na wynalezienie bardziej realistycznych robotów i oczywiście będę wspierał wolny rynek hehe
@MINDGAME: ta, niedawno się dowiedziałem że bolizja w Los Angeles przypatruje się niemodnie ubranym mężczyznom, tylko dlatego, że siedzieli sobie sami i grali w szachy xD
nie no serio, niedługo ta niebieską pigułkę będą wpychać ludziom, co za czasy, dawna kraina wolności jest największym na świecie obozem koncentracyjnym mężczyzn klasy niższej
mocne porównania? nie sadzę
wszystko ma swoje priorytety niestety( ͡° ͜ʖ ͡°)
do białych i różu