Wpis z mikrobloga

@konsumpcjusz: Ło Panie, ja w zeszłym roku przerobiłem 3 pierwsze strony w google a i tak ubezpieczenie mam droższe chyba o jakieś 200 euro (9 lat zniżek i IE prawko). Ogólnie to grabią jak mogą. Ja się boję, że w tym roku utną mi zniżki bo raz brałem AA z ubezpieczalni a zapomniałem się zapytać czy ma to wpływ na no claim bonus. A z nimi to nic nie wiadomo...
@xxx2013: jedyne ciekawe co się dowiedziałem, to jak wymienię prawko na irlandzkie to będę płacił jakies €200 mniej. I że ogólnie ceny ubezpieczeń poszły mocno w górę w tym roku.
Jak brałeś AA to musiałeś za to płacić wyższą stawkę, bo w takim najprostyszym third party tego nie ma, więc wątpię żebyś za to stracił no claim bonus. Poza tym jak przerobiłem kilka porownywarek i dzwoniłem do różnych ubezpieczalni to nigdzie
@konsumpcjusz: No ja wlasnie mam Libert i AA jest standardem w 3 party and thief. ubezpieczenia idą mi w górę od 3 lat. Rok w rok w górę mimo, że mam zniżki. Jedyne co mogę poradzić to szukaj i szukaj. Kolega polecal mi boximo? NIe wiem jak się to pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xxx2013: boxymo.ie? te porównywarki wszystkie wyglądają tak samo, zastanawiam sie czy to nie jedna firma
ja mam no claim bonus z 6 lat, 0 penalty points. W zeszłym roku płaciłem €500, teraz renewal €1300, znalazłem narazie najtaniej za €880
Czy na jazdę w siodle też trzeba mieć ubezpieczenie, albo na travelerski wózek? No bo już się zaczynam zastanawiać, czy nie kupić - przecież to, co się dzieje - to koszmar.
Sprawdź 123.ie wyszło mi taniej o 250 euro niż odnowiona polisa z Allianz, jedyny minus to pierwsza wpłata koło 230 euro. Najlepiej zrobić quote i nie płacić obrazu, tylko poczekać parę dni i kliknąć w linka którego wysyłają, a cena jeszcze się obniży.