Wpis z mikrobloga

@KENOX Przestanie boleć pierwsza bo skupię się na bólu tej drugiej :p
@kjamjl Dzięki. To jest to. Działanie tego wydaje mi się bezsensowne, no ale jak ma pomóc to spoko.
@Dziki-Malz Mam nadzieję, że u mnie to nie nasili się zbyt mocno. Coś w tym jest.
@Amestris: chodzi też o samą psychikę człowieka. Zaczynasz brać leki które zaczynają działać dobrze często dopiero po kilku tygodniach, ty po tygodniu czujesz że to przecież nic nie daje i nie ma sensu, i twoje samopoczucie się pogorsza. Plus możliwe efekty uboczne które mogą na początku pomęczyć fizycznie.
Jaki lek tak z ciekawości?
@Camarde Dziś pierwszy dzień, już czuję tego skutki, cały dzień chce mi się spać. To będzie ciężki czas, ale liczę potem na rekompensatę q postaci lepszego samopoczucia. No ale masz rację, chodzi o psychikę.
Asertin
@Amestris: z czasem na pewno pomogą. Nie nastąpi to w 1 dzień tak że twoje życie obróci się o 180 stopni, ale pewnego dnia sobie po prostu uświadomisz, że rzeczy które wcześniej sprawiały ci wielki problem albo przekładałaś coś przez 5 dni z lęku, zwyczajnie przychodzą ci łatwiej. Ja już 4 miesiące na tabletkach, i zapisałem się ostatnio ja terapię u psychologa, gdzie 4 miesiące temu było to bardziej w sferze