Wpis z mikrobloga

@Ben_Dover: Może dlatego, że większość ludzi w godzinach 1-3 śpi, i po prostu nie używa się takiego zakresu, w przeciwieństwie do 13-15.. W sumie to jest genialne..
  • Odpowiedz
@Ben_Dover to nic, kiedyś poszedłem do lekarza a tam zegar , który miał odwrotnie tarczę i leciał w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara.... Myslalem że już mi na łeb siada
  • Odpowiedz
  • 4
@memfis91 jak ja nie znoszę ludzi, którzy w kontrze na historię mówią coś w stylu: "to jeszcze nic, ja raz...". Weź się odstosunkuj od mojej historii i daj jej być taką jaka jest, a nie że "moje lepsze, to nic, słuchajcie tego, mam coś lepszego". A na marginesie zegar chodzący do tyłu widziałem na każdej stronie z gadżetami.
  • Odpowiedz
@Ben_Dover nie chodzi mi że "moja historia lepsza" chciałem się tylko podzielić podobnym tematem , ale widzę kij w twej dupie srogi jest , w takim razie lepiej nawet nie komentować
  • Odpowiedz
  • 0
@memfis91 nie no że kij w dupie, Twoja historia jest spoko ale #!$%@? mnie zaczynanie od "to jeszcze nic", po prostu. Na żywo jak ktoś tak robi to faktycznie nie zwracam uwagi, bo wyjdzie że mam ten kij i tak dalej ale jak teraz przeczytałem i na spokojnie o tym pomyślałem to dałem znać, że to #!$%@?ące. Może kto inny też tak ma, a może ktoś sobie uświadomi, że to robi
  • Odpowiedz
@Ben_Dover: podejrzewam, że chodzi o wskazywanie czasu pracy - np od 6 do 15. Wskazania zegarka sugerują, że zegar kierowany jest do urzędników, bo normalni ludzie pracują do 16-18 ;)
  • Odpowiedz