Wpis z mikrobloga

#afera #wroclaw #grunwald24

Teraz Stachu nie moża spać na nocnej zmianie chyba więc spamuje biednych ludzi próbując im grać na uczuciach i wymusic zmiane oceny na fb. Oto wiadomość która dostałem o 4:34 z konta na fejsie które o dziwo jak na rodziców i osoby nie mające pojęcia o kwestiach bezpieczeństwa i ograniczeń dostępu wszystko ma poblokowane ;). Przy okazji pokusiłem się o komentarz w sprawie xD

Witam Panią serdecznie.


nie dosc ze copy pase to jeszcze komuś nie chciał się nawet przygotować 2 wersji - chyba jakiegos rekrutera z linkedina zatrudnili xD

Bardzo proszę o przeczytanie mojej wiadomości z wyrozumiałością do końca !

Piszę trzęsącą się dłonią w sprawie firmy Grunwald24, gdzie pracuje mój syn. Wprawdzie prosił mnie, abym nie angażowała i nie emocjonowała się tą sprawą, że ona sama ucichnie, ale nie dam rady - nie mogę zasnąć i nie mogę tak tego pozostawić !


spacja przed wykrzynikiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Informacje przekazywane przez stronę wykop są wierutnym kłamstwem, stworzonym przez konkurencję - wiem, bo z moim synem mam dobry kontakt, wiem ile pracuje i domyślam się ile zarabia - kupiony samochód, planuje kupno mieszkania.


Konkurencja xD walka na rynku xero! Co potwierdzaja inne ich ogloszenia, posty na fb i wiele innych xD
Od kiedy to kupno samochodu jest czymś w rodzaju dobra luksoswego, że trzeba to podkreślać? poza tym cinquecento w holenderskim gazie to tez samochod. Ja tez planuje wiele rzeczy - np wyjsc z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaka atmosfera panuje w jego pracy ? Moim zdaniem świetna, bo wraca wesoły, a w poprzedniej pracy tak nie było. Ja również odwiedziłam go kilka razy i muszę przyznać, że zostałam przyjęta kulturalnie i bardzo miło (w nawiązaniu do dziesiątek komentarzy na stronie wykop i facebook, które bezpośrednio mnie obrażają).


Nie wiem czy ja bym był zadowolony jakbym wpadł w odwiedziny i szef mnie wyruchał xD

Czytając dzisiaj setki komentarzy na stronie "wykop" zastanawiałam się, co kieruje ludźmi piszącymi kolejne komentarze, szczególnie osoby, które nie mają pojęcia o tym jak to naprawdę wygląda, skąd tyle jadu...


Bo to wykop xD

Pytałam się syna: dlaczego nic nie napiszecie ? - "...bo wszystkie nasze pozytywne komentarze są negowane i opluwane, dziewczyna jednego z kolegów próbowała brać nas w obronę i nie wytrzymała nerwowo - za dużo jadu; strona "wykop" mimo maili nie zdjęła nieprawdziwych postów, bo każdy ruch na ich stronie zarabia dla nich pieniądze, a w regulaminie "nie odpowiadają za treści dostarczone przez internautów" - tak po krótce mogłabym streścić wytłumaczenie syna.


XDDD

Podobno jakiś prawnik ma się tym zająć, ale większe firmy i znane osoby publiczne też nie dawały sobie rady z paszkwilami na Plotkach i podobnych portalach.


Podobno, prawnik xD modelki którym srano do mordy też straszyły pozwami ale no od prawdy się nie ucieknie xD

Mam nadzieję, że jako młody, inteligentny męźczyzna, rozumie Pan, że nie wszystko co dostępne w internecie (i TV) jest prawdziwe,


tak jak te konto i ta proba manipulacji emocjonalnej xD?

a rozpowszechniając to - w dobrej wierze - szkodzi Pani wielu osobom, nie czyniąc nic dobrego.


to w koncu pan? pani?

Żegnam z nadzieją, że przynajmniej Pani zrewiduje swą opinię


no elo xD
Ale spoko grunwald - jak chcecie zeby zmienil ocene, to jedna gwiazdka kosztuje u mnie 100 plnow ktore przekaze potem na jakies schronisko czy cos.
  • 32
@PanKara: Punkt ksero a towarzyszy temu otoczka upadającej wielkiej korporacji. Już w to wierzę, że praca w punkcie ksero pozwala na kupno samochodu i mieszkania, #!$%@?ąc już od tego, że samochód nie jest wyznacznikiem. Nie wiem o co teraz #!$%@? się ta firma. Wszedł tu ich pracownik, który chciał być śmieszny a jedynie pokazał w jakim kołchozie pracują. xD No i gdzie jest ta konkurencja dla punktu ksero? XD Inba ostra.
DannyMurillo - @PanKara: Punkt ksero a towarzyszy temu otoczka upadającej wielkiej ko...

źródło: comment_4bqJb8aazI1L3krzv8BlLocMtq1HjZal.jpg

Pobierz
te komentarze sa w sporej czesci zenujace xD a afera mocno nadmuchana xD


@PanKara: Bo tak to na wykopie jest, zresztą ich ogłoszenia oferty pracy wyglądają podobnie, lecz nie są napisane aż tak wprost. Moim zdaniem dostali to na co zasłużyli.