Wpis z mikrobloga

Cześć.

Czy da się ukryć adres odnośnika, który wyświetla się w lewym dolnym rogu w przeglądarkach? Powiedzmy, że mam stronę na wordpressie i dodałem możliwość rejestracji użytkowników dając im dostęp do dodatkowych funkcji. Zmieniłem domyślny adres logowania do WP wp-admin na inny i nie chciałbym aby osoby chcące się zalogować miały możliwość podglądu tego adresu, tak samo kiedy kliknie na przycisk "rejestracja" i wybierze "zbadaj element". Czy jest jakaś możliwość ukrycia tego adresu lub jakiś inny sposób stworzenia możliwości rejestracji na blogu WP, który nie zdradzi adresu do logowania?

#internet #webdev #hacking #wordpress
  • 5
@kryptopomocnik: możesz pośrednio to zrobić w JS ale ten kto zna się na rzeczy i tak będzie wiedział na jaki adres linkujesz.

W JS robisz tak, że podpinasz event click na linku a w evencie przenosisz na URL jaki chcesz - ale tak czy inaczej url ten pokaże się w głównym pasku adresu :)
@kryptopomocnik: no to ten adres musisz jakoś przenieść do JS. Mam tylko jedno pytanie - po co ci ukrywanie odnośnika? Jeśli chcesz zrobić logowanie w innym miejscu to są chyba do tego jakieś wtyczki. Na 100% takie ukrycie URL nie da ci zbyt wiele.