Wpis z mikrobloga

@Internet_the_explorer: To się idealnie wbija w idee komunizmu, totalitaryzmu i wszelkich izmów.Ludzie brzydzą się sami sobą, więc wybierają ludzi którymi będą się brzydzić.Dobrze Cookiez powiedział, tu chodzi o gonienie królika, nie o jego złapanie.Ot ''polskie'' władze.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: "Media te popierają wprowadzenie rozwiązań prawnych, które w Europie zachodniej doprowadziły do głębokiej degeneracji społecznej, niszczenia rodziny, zaniku jedności, pozbawienia opieki ludzi starszych. Ta destrukcyjna rola środowisk lewicowych musi zostać wyraźnie napiętnowana. Jest to cywilizacyjna gangrena, prowadząca do unicestwienia społeczeństw zachodnich. Nie tylko do obniżenia dzietności, pogorszenia stanu zdrowia, zniszczenia rodziny, ale nawet do zaniku instynktu życia." - poseł Pięta o mediach krytykujących wprowadzenie pigułek "dzień po" na receptę.
http://www.fronda.pl/a/stanislaw-pieta-dla-frondy-wycofac-z-obrotu-ellaone-i-nie-sluchac-lewackiego-jazgotu,87814.html
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Zasłyszane wczoraj bodajże w radiowej trójce:

(Poseł PiS) Niestety obradujemy po nocach bo musimy sprzątać po 8 latach rządzenia PO i PSL.

(Dziennikarz trójki) A długo to sprzątanie będzie jeszcze trwało?

(Poseł PiS) Oj wydaje się niestety, że jeszcze długo.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@k1fl0w poznałem kiedyś posła Piętę. Miałem 16 lat, grałem w szkolnym zespole w bielskim gimnazjum. Kolega perkusista ma tatę w aeroklubie, więc załatwił nam gig na pikniku lotniczym. Po koncercie wdychalismy z kolegami hel z balonow, kiedy to podszedł do nas poseł Pięta. Zaczął opowiadać, ze jak był młody, to też kochał samoloty, dał nam ulotki i powiedział, że ma nadzieję, że może liczyć na wsparcie rodziców w nadchodzących wyborach. Odszedł, a
  • Odpowiedz