Wpis z mikrobloga

Jakby jeszcze ktoś nie wiedział (wiem, wszyscy już wiedzo) poczta na wp to gunwo.
Napisałam ostatnio na kontakt na wykopie, potem wykop mnie dopytał o mój problem, potem ja dałam odpowiedź z takim wielkim cytatem żeby było widać wcześniejszą rozmowę i dopisałam też odpowiedź. Aż dzisiaj mi wypok napisał, że nic nie napisałam.
WP mnie oszukało!
Bo serio nic się nie wysłało :/
A jak wchodzi się w wysłane to mail wygląda normalnie. Oszukaństwo.
Jeszcze dziś wieczorem założę sobie mail na gmailu do głupot (bo na razie mam tylko taki poważny) i to na niego przeniosę sobie wykopowe konto.
Sori wykop, mam nadzieję, że ogarniecie te moje wiadomości. To nie ja jestem upośledzona, tylko wp jest upośledzone. ( ͡°͡ °)
#gownowpis #pyramarudzi #niewykop
P.....a - Jakby jeszcze ktoś nie wiedział (wiem, wszyscy już wiedzo) poczta na wp to ...

źródło: comment_nBndYHFMiErWYOHgcyevcRQQsshuetqQ.jpg

Pobierz
  • 15
@JakisGlupiKon: no jak zakładam jakieś konta to zakładałam na wp na tym starym mejlu, ale widzę, że tego nie da się używać nawet do głupot xC
ale najbardziej przydaje się to do takich gównokont, np. na evernote albo tym do języków, tym tym, o, duolingo
ehhh, kupię szampana i założę jeszcze dzisiaj nowe konto na gmailu xd
@JahMuffin: tam nigdy nie miałam, ale wolę nie sprawdzać jak tam jest, z głupotami też przeniosę się na gmaila, bo gmail jest chyba najlepszy, a takie onety to też średnie
i już nie będę z siebie robić debila ehhhhh
@PyraPrzeznaczenia: o2 ma taki profit, że dostajesz parę maili w różnych domenach na raz, jakieś tlen.pl i inne takie i możesz łatwo tworzyć multi bo tylko końcówka się zmienia i większość serwisów tego nie ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)