Wpis z mikrobloga

#komputery #pcmasterrace #laptopy #handlujzzielonym #kupie #polecam #everest #handel

Polecam @zielony041, jako dobrego mirka od handlu częściami komputerowymi. Zamówiłem 2 obudowy Rampage 66, zadbał o to by zostały dostarczone na dzisiaj, mimo, że sam dostał je bardzo późno. Wysłane wczoraj o 16, przyjechały do mnie dzisiaj lekko po 9 rano, bardzo dobrze zapakowane. Ceny za obudowy niższe niż w skepach (hurt), tak samo jak i wysyłka. Róbcie u niego zakupy. Pozdrawiam cieplutko wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pragnę również polecić wam bardzo mało znaną obudową Everest Rampage 66 ( średnio kosztuje ponad 140 zł), jakość wykonania bardzo dobra jak i spasowanie, osobiście dla mnie dużo lepszy wybór niż SilentiumPC RG2W/RG1W.
Warto kupić czasem coś co nie ma w ogóle recenzji, a jednak okazuje się, że to świetny produkt, który śmiało może konkurować z obudowami za ponad 200 zł... Jakby ktoś chciał fotki i albo o coś spytać co do obudowy to zapraszam na priv.
  • 2
@magawek: Mirku zastanawiam się nad tą obudową. Mógłbyś napisać parę słów o niej? Jak się sprawuje w rzeczywistości?
Słyszałem, że wentylatory są na molex więc nie można regulować ich prędkości. Jak jest z ich głośnością?
Czy dobrze mi się wydaje, że szybka jest przyciemniana? Jeśli tak to jak mocno? Dobrze widać przez nią podzespoły?
Wacham się pomiędzy nią a RG2W ( ͡ ͜ʖ ͡)
Priv masz