Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pokażcie swoją pomysłowość i doradźcie mi co z robić z głupią babą, które nie sprząta po swoim psie w #blokowisko . Dziś rano zwróciłem jej uwagę, to stwierdziła, że ma to w dupie i jeszcze mi zagroziła, że wie jakim autem jeżdżę (zobaczyłem ją wsiadając do samochodu ) więc żebym miał się na baczności. Wiem w którym bloku mieszka i jakiego ma psa, no ale co ja mogę z tym zrobić? Przecież bez przyłapania jej na gorącym uczynku w obecności straży miejskiej to chyba mogę tylko ponarzekać na portalu ze śmiesznymi obrazkami..

#zalesie #tepadzida #sprzatajposwoimpsie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rafal_pe: NAGRAJ jak nie sprząta po psie i jak jej zwracasz uwagę w tedy oczywiście pójdziesz znów groźba i idziesz na straż miejska albo na policje przedstawiasz wideo i powiedz ze sie boisz do auta wsiadać (jak będzie cos mówić o aucie na filmiku) bo nie wiesz czy nie majstrowała przy nim.

Za nie sprzątanie dostanie mandat, za groźby tez a za sprawdzenie przez ekspertów auta czy jest bezpieczne tzn
  • Odpowiedz
Dzięki za porady, tylko wszystkie one wymagają jakiegoś śledzenia z mojej strony tej babeczki, a szczerze mówiąc nie mam czasu na to, ale jak ją spotkam na następny raz to na pewno już z nagrywaniem całej sytuacji. A jak mi coś się stanie z samochodem to wiem gdzie jej szukać ( co prawda znam tylko adres bloku, a nie mieszkania, ale myślę, że mógłbym ja znaleźć jakby była potrzeba).
  • Odpowiedz