Wpis z mikrobloga

@ZajebbcieTrudnyNick: to najprawdopodobniej ma drugie dno. Ostatnio na grupce motoryzacyjnej koleś sie ogłaszał ze poszukuje ludzi na jazde testową nowymi VW i maja do niego pisac i dane na siebie zostawiać. Ktoś w komentarzach ostrzegał że to wał i w ten sposób wyłudza dane osobowe. Tutaj pewnie to samo.
@ZajebbcieTrudnyNick: nie wiem ale będąc pracodawcą oczekiwałbym krótkiego podania o sobie nawet szablonowego na tym privie a nie jakaś siksa napisze priv i czeka aż samo sie za nią zrobi xD świetna selekcja kandydatów
@frogfoot: no syn prezesa razem ze swoją narze zoną byli hostessami w Indonezji (warunek dotacji unijnej to wystawianie firmy na określonej ilości targów. W przypadku Gruzji inna firma (z obecnej Polskiej Grupy Zbrojeniowej) dostała od nas trzy plakaty i karton ulotek bo też się wystawiała, Malezję, Indonezję, Kostarykę i oczywiście Bydgoszcz obstawiała rodzina prezesa.
Jak ich nawyzywaliśmy po powrocie od debili:) bo wystarczyło przejść się do miejscowego urzędu pracy i wynająć
Kurcze, zdałem sobie sprawę, że nie ogarniam tych facebookowych ogłoszeń, jeśli ktoś pisze w komentarzu priv to oczekuje kontaktu na priv czy dodatkowo informuje że coś napisał?
Zadziwia mnie ten zwyczaj fejsbukowy. Bo widzę to wszędzie gdzie jest jakieś ogłoszenie czy coś innego, gdzie trzeba napisać prywatną wiadomość. Zamiast pisać samemu, to komentują "priv" i czekają aż ogłoszeniodawca się skontaktuje xD Raz wynajmowałem w ten sposób mieszkanie na grupie specjalnej- jak napisałem myślałem, że nie ma szans, bo kilkanaście takich postów, a okazało się, że byłem pierwszym który napisał.
Zamiast pisać samemu, to komentują "priv" i czekają aż ogłoszeniodawca się skontaktuje xD

@amator_kwasnych_zelek: No nie wiem, ja tam często piszę "priv", żeby autor posta wiedział, że wysłałem mu prywatną wiadomość na FB nie będąc jego znajomym i żeby sprawdził folder "inne", do którego raczej rzadko się zagląda. Tutaj może jest trochę inaczej, bo pewnie autor zdaje sobie sprawę, że ten folder będzie wypełniony i będzie go sprawdzał. Generalnie jednak nie