Wpis z mikrobloga

@frogfoot: no syn prezesa razem ze swoją narze zoną byli hostessami w Indonezji (warunek dotacji unijnej to wystawianie firmy na określonej ilości targów. W przypadku Gruzji inna firma (z obecnej Polskiej Grupy Zbrojeniowej) dostała od nas trzy plakaty i karton ulotek bo też się wystawiała, Malezję, Indonezję, Kostarykę i oczywiście Bydgoszcz obstawiała rodzina prezesa.
Jak ich nawyzywaliśmy po powrocie od debili:) bo wystarczyło przejść się do miejscowego urzędu pracy i
  • Odpowiedz
Kurcze, zdałem sobie sprawę, że nie ogarniam tych facebookowych ogłoszeń, jeśli ktoś pisze w komentarzu priv to oczekuje kontaktu na priv czy dodatkowo informuje że coś napisał?
  • Odpowiedz
Zadziwia mnie ten zwyczaj fejsbukowy. Bo widzę to wszędzie gdzie jest jakieś ogłoszenie czy coś innego, gdzie trzeba napisać prywatną wiadomość. Zamiast pisać samemu, to komentują "priv" i czekają aż ogłoszeniodawca się skontaktuje xD Raz wynajmowałem w ten sposób mieszkanie na grupie specjalnej- jak napisałem myślałem, że nie ma szans, bo kilkanaście takich postów, a okazało się, że byłem pierwszym który napisał.
  • Odpowiedz
Zamiast pisać samemu, to komentują "priv" i czekają aż ogłoszeniodawca się skontaktuje xD

@amator_kwasnych_zelek: No nie wiem, ja tam często piszę "priv", żeby autor posta wiedział, że wysłałem mu prywatną wiadomość na FB nie będąc jego znajomym i żeby sprawdził folder "inne", do którego raczej rzadko się zagląda. Tutaj może jest trochę inaczej, bo pewnie autor zdaje sobie sprawę, że ten folder będzie wypełniony i będzie go sprawdzał. Generalnie jednak
  • Odpowiedz