Wpis z mikrobloga

Kolejny popis ignorancji partii #razem. Ani słowa o tym, że Episkopat jest za zniesieniem funduszu kościelnego, w zamian za możliwość przekazania 1% podatku PIT, na wybrany kościół. Ani słowa o tym, że lekcje religii są DOBROWOLNE, czyli jeśli nikt nie zapisałby się na tę lekcję to nie byłoby religii w szkole.

Ale hurr durr księża okradajo!!!!!!!!!!

I komentarze: "cebulandia" "cebulaki"


https://www.facebook.com/partiarazem/photos/a.430709850430410.1073741828.430323810469014/750069511827774/?type=3

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
  • 9
@Xalimer:

A kto płaci za utrzymanie katechetów, bo wydaje mi się że pewna część z podatków niewierzących również idzie na ten cel?


A kto płaci na utrzymanie chorych, bo wydaje mi się że zdrowi też się składają? Kto płaci za chodniki? Tylko ci co chodzą pieszo czy kierowcy? Ci co chodzą na j. francuski też płacą za tych co chodzą na j. niemiecki.

Jest pewna różnica pomiędzy partiami politycznymi, a związkami
Jest pewna różnica pomiędzy partiami politycznymi, a związkami wyznaniowymi.


@Xalimer: Nie zauważyłem.

A kto płaci za utrzymanie katechetów, bo wydaje mi się że pewna część z podatków niewierzących również idzie na ten cel?

Ale idzie na utrzymanie nauczycieli etyki. Chociaż to gówno (religia i etyka) powinno zostać zlikwidowane.

Najlepszy jednak jest zapis:

Wykreślimy z Kodeksu karnego archaiczny przepis o obrazie uczuć religijnych.

Zapomnieli dodać "i wprowadzimy o mowie nienawiści". Razem i
Najlepszy jednak jest zapis:

Wykreślimy z Kodeksu karnego archaiczny przepis o obrazie uczuć religijnych.

Zapomnieli dodać "i wprowadzimy o mowie nienawiści". Razem i jego wyborcy to jak KK i mohery.


@Wujek_Mietek: Jeżeli nie dostrzegasz różnicy to chyba nawet nie ma sensu dyskusja na ten temat z tobą... Ja jebe...
@Datura: Zastępowanie wiary w to, że jak się wyklepie dużo paciorków to świat będzie lepszym miejscem wiarą w to, że jak się nikogo nie będzie krytykować i wszyscy będą mieli po równo, to świat będzie lepszym miejscem. Jak dla mnie co do zasady to to samo.
@Kampala
jak się nikogo nie będzie krytykować


@Wujek_Mietek: Aha. A od kiedy "krytyką" są teksty w stylu HURR #!$%@?Ź BEDAŁUF albo CYGAŃSKIE ŚCIERWO DO GAZU bądź też CHICHICHITLERDOBRZEROBIŁŻEMORDOWAURZYDOSTWO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za wszystkie te sprawy tak btw płacą podatnicy.


@Datura: A powinien płacić pozywający. To jednak nie zmienia faktu, że sam zapis powinien być usunięty (chociaż moim zdaniem powinien).

Aha. A od kiedy "krytyką" są teksty w stylu HURR #!$%@?Ź BEDAŁUF albo CYGAŃSKIE ŚCIERWO DO GAZU bądź też CHICHICHITLERDOBRZEROBIŁŻEMORDOWAURZYDOSTWO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Datura: Obecnie bez ustawy o mowie nienawiści jest to możliwe i jest to nawoływanie