Wpis z mikrobloga

#depresja ##!$%@? #chwalesie

Poprzednie wpisy dostępne pod ##!$%@? .

Chciałbym się dzisiaj pochwalić - dzisiejszy dzień był najlepszym z dotychczasowego roku jak na razie. I żeby było zabawniej - nic wielkiego tak właściwie się nie wydarzyło.

Ot, zwyczajny dzień w pracy, dzień jak codzień chciałoby się rzec, ale poczułem przypływ energii. Poczułem, że nawet jeśli pojawi się jakiś problem czy przeszkoda - nie załamię się, dam sobie radę. Nie przejmowałem się tym, że wszyscy inni chodzili podminowani ani tym, że pogoda nie była zbyt korzystna - chodziłem sobie z humorem. Uśmiechnięty, żartujący i czujący się... dobrze. Zabawne, że zwykłe 6/10 wystarczy by pobić rekord w tym roku.

Na pewno sił dodał mi sukces moich basowych coverów. Nie spodziewałem się, że ktokolwiek zobaczy więc zostałem miło zaskoczony. Pomaga też mała zmiana myślenia.

Otóż zrozumiałem, że wszyscy ludzie to tylko i wyłącznie przechodnie. Czasem ktoś się zatrzyma na dłużej, czasem tylko się miniemy i zamienimy dwa słowa, ale każdy kiedyś odejdzie, wróci do swoich spraw i swojego życia. To jest naturalne. Nie ma co przejmować się nawet jeśli nikt nie zatrzymuje się na dłużej.

@kaszkai @PiccoloColo @PerfectEquilibrium @fenomenalnie_miotam @silwek @jak_to_tak @Daleki_Jones @Solitary_Man @wadowickakremowka @luke_cornet jak również wszyscy plusujący - jedno ogromne dziękuje. Bez Was... nie wiem jak to wszystko by się potoczyło. Dajecie mi siłę i motywację do dalszego działania czego efekty chyba powoli widać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieuwlaczajac: jak wrzucisz na czarno to nie będzie kłuło w oczy. Przecież po to ta czarno jest, cnie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Po to zresztą taguje osobno każde swoje wypociny żeby, jeśli komuś nie odpowiada, mógł to sobie wyłączyć.
  • Odpowiedz