Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem uczniem w Barnet and Southgate College :) i z tej okazji robię małe #rozdajo dla osób zainteresowanych #elektryka
Do oddania podręcznik The City & Guilds Textbook: Level 2 Diploma in Electrical Installations (Buildings and Structures) 2365 Units 201-4 and 210, stan nowy nie używany, przez pomyłkę miałem dwa i jeden z chęcią oddam :) wartość na amazonie 22f.

Podręcznik jest gratis dla osoby którą wybiorę na podstawie krótkiego wpisu po co jej on jest potrzebny, preferowane będą osoby z #londyn #uk które by chciały odebrać osobiście, ale także mogę wysłać go komuś do Polski jak będę odwiedzał naszą ojczyznę. Najmniej chętnie bym wysyłał pocztą w UK, książka trochę waży i pewnie z parę funtów będzie kosztowała wysyłka.

Mam nadzieję że przy okazji poznamy trochę nowych osób z elektryki w UK :)
Mirkomil - Właśnie zostałem uczniem w Barnet and Southgate College :) i z tej okazji ...

źródło: comment_zWXvObUGtQyYREuwpHXaPpskQoiriRsq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Sam mam 17th Edition, bardzo podobała mi się forma egzaminu i przjerzystość oraz podejście do egzaminu. W przyszłości myślę nad powrotem do UK ale chce robić to co teraz czyli commissioning na stacjach, elektrowniach itp.
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Jak nie znajdziesz nikogo ciekawego to mi ją podeślij - mam względnie szerokie polskie uprawnienia elektr., i chętnie rozwinę swą wiedzę. Z drugiej strony jak bym się chciał przekwalifikować to nie oglądałbym się na rozdajo, lecz po prostu zakupił tę książkę.
W uk pracuję sezonowo w innym zawodzie i raczej nie zanosi się na przekwalifikowanie, choć kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi by wystarczył skan
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Przyleciałem do Manchesteru ponad miesiąc temu, próbuje właśnie zmienić moje dotychczasowe życie. Mam smykałkę do budowlanki, ale tak się złożyło że trafiłem do ubojni kurczaków (miało być inaczej). Po przeczytaniu twojego AMA chce być elektrykiem, wydaje mi się że ta książka może być moim kamieniem milowym. Pozdrawiam Marcin
  • Odpowiedz