Wpis z mikrobloga

Jest młody ale generalnie ma rację tylko źle to ujął w słowa. Nie chodzi o ciuchy tylko o prestiż. To że macie swoje rodzinki i wam #!$%@? od oksytocyny nie znaczy że jesteście jacyś mądrzejsi.


@tajemniczygosc: Nic mi nie #!$%@?ło. Widziałem już w swoim nieco dłuższym życiu ludzi, którzy mieli prestiż, ludzi którzy mieli kupę forsy, ciuchów, samochodów i domów. I wiesz co? Nikt już o nich nie pamięta. Na
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy a wg mnie właśnie o to chodzi żeby nauczyć się czerpać szczęście z życia samemu. Ludzie bez charakteru muszą z kims być żeby osiągnąć pełnię szczęścia. Poza tym jak umierasz to i tak masz w dupie czy bedziesz na pogrzebie czy nie bo albo nie ma Cie juz w ogole albo jesteś w lepszym miejscu. Osobiście wolałbym osiągnąć coś więcej niż rodzina i dziecko bo #!$%@? wsadzić i sie przytulac
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: widzę, że z Tobą dyskusja sprowadza się do skakania ze skrajności w skrajność. Wszystkiego w życiu trzeba mieć po trochę, wszystkiego trzeba spróbować. Oczywiście, biedę klepać to żadna przyjemność. Trzeba przede wszystkim robić to co się lubi. Jestem żonaty, niedługo może dziecko w drodze. Uprawiam dużo sportu, tłukę w basket, chodzę po górach, nurkuję, skaczę ze spadochronem, podróżuję, robię różne, ciekawe rzeczy, na tyle na ile pozwala mi portfel.
  • Odpowiedz