Wpis z mikrobloga

A gdyby sobie sprawić prawdziwego multitoola? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy osoby pracujące na co dzień w środowisku IT potrzebują tego typu narzędzi? Czy nie jest to przerost formy nad treścią? Chociaż częściowej odpowiedzi na to pytanie będziecie mogli uzyskać w poniższym tekście przygotowanym przez zawodowego admina noszącego w codziennym EDC m.in. Victorinoxa CyberTool 29.

Zachęcam do zapoznania się i wyrażenia swojej opinii na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy admin potrzebuje multitoola? Czyli Leatherman Wave subiektywnie

#technologia, #informatyka, #edc, #multitool, #leatherman
Sajdyk_pl - A gdyby sobie sprawić prawdziwego multitoola? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy osoby pr...

źródło: comment_MI6jtpcn19MDTcwMQX0evmEEtzrqD99D.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: Potrzebują jak powietrza, ja miałem zawsze przy lasku Skeletola i milion razy mnie urstował przed bieganiem do swojego biura po narzędzia, przy kompie zrobisz nim prawie wszystko. Nawet zaciśniesz RJ45 :-)
  • Odpowiedz
@Sajdyk_pl: Wave to optymalny tool. Chociaż mi do gustu bardziej przypadł jego tytanowy braciszek + zestaw bitów + przedłużka. Najczęściej służy w awaryjnych sytuacjach pokroju zaciskania rj45 jak Kolega wyżej pisze. Tytanowy Charge z ostrzem z s30v - czasami nie zabieram foldera do pracy (chociaż jakiś PCK fix zawsze w plecaku).
  • Odpowiedz
@przepelnieniebuforu: Widzę, że tego typu sprzęt wcale nie jest rzadkością w środowisku IT :)
Co do Tytanowego Charge'a. Nie miałem jeszcze styczności z tym typem materiału. Faktycznie jest dużo lżejszy niż ze stali? Czuć to od razu?
  • Odpowiedz